Yüklenme tarihi:

2013-07-14 00:26:54

Oynanma Sayısı:
10478 defa oynandı

0 0

Araba Savaşı 5

  Tuşlar :

  sürme: yön tuşları, ateş: x,c, kamera: z, sürüklenme: shift, takım yarışında araba değiştirme: 1,2,3,4, boşluk tuşu: arabanın özel gücünü açma

  Araba Savaşı 5 Oyunu


  Araba Savaşı 5 Oyunu Oyna. Yolda araba savaşı yarışı yap. Silahlı arabaların yarışı çok ateşli. Patlayan yanan arabalar, kıyasıya bir mucadele. En güzel 3d araba yarışlarını Oyun Dedem'de oyna.

  Araba Savaşı 5 Oyunu Nasıl oynanır;


  Oyun yüklenirken siyah ekran ve duraksamalar olabilir; bir kaç aşama geçtikten sonra oyun açılıyor. Oyun yüklendikten sonra start game yazısını tıklayalım. Burada alt kısımda yeşil, mavi ve kırmızı renkli bölümler göreceksiniz. Yeşil kısımda bölümlü araba yarışları yapılıyor, mavi renk takım savaşları bölümü, kırmızı renkte patronu yok etme görevli bölüm. Takım savaşları bölümünde takımımızda 4 tane araba oluyor ve diğer arabalarla savaşarak yarışıyoruz. Yarış sırasında istediğimiz arabayı yönetebilir, diğer arabaya geçebiliriz. Oynanış tarzı seçilen bu kısmın üzerinde de yarış pisti ve bölüm seçilebiliyor. Seçimimizi yaptıktan sonra araba modifiye ettiğimiz sayfa gelecek. Arabamıza silah yerleştirmek için puanımızla sol kısımdan satın alıp arabanın istediğimiz tarafına yerleştiriyoruz. Tekrar done yazısından diğer sayfaya dönüp sağ alt köşedeki race yazısından yarışı başlatabiliriz.

  Yarışta arabalar birbirleri geçmek için bomba atarak önlerindeki arabaları patlatıyorlar. Yanar döner arabalar patladıklarında etraf alev topuna dönüyor. Dikkatli olun ve arabanızla peşinizdeki arabaların ateşlerinden olabildiğince hızlı kurtulun. Araba yarışı parkurunda çeşitli puanlar, araba hasar tamiri, nitro hızlanma gücü, mermi gibi özellikler de yol boyunca yerleştirilmiş. Arabamızı tekrar güçlendirmek için bunları alıp diğer arabalara üstünlük sağlıyoruz. Herkese iyi oyunlar dileriz.
 • Araba Savaşı 5 Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  HÜSEYİNCAN
  2014-03-01 12:44:27
  GÜZE OYUN
  admin
  2013-11-09 20:45:21
  İnternet explorer tarayıcısındaki açılmama sorunu düzeltilmiştir. Oyun Dedem hatayı bildiren Metin arkadaşımıza teşekkür eder.
  mustafa ali kılınç
  2013-09-29 17:15:59

  çok güzel bir oyunWink

  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Saklı Şekerler 3
Kahramanlık Görevi 3
Gizli Obje Bulma
Kafaları Birleştir
Kırmızı Araba 5
Kötü Kahraman
Kahramanlar Savaşı
Kedi ile Fare
Kralın Macerası
Kahraman Komando