Araba Savaşı 5

Tuşlar :

sürme: yön tuşları, ateş: x,c, kamera: z, sürüklenme: shift, takım yarışında araba değiştirme: 1,2,3,4, boşluk tuşu: arabanın özel gücünü açma

Araba Savaşı 5 Oyunu


Araba Savaşı 5 Oyunu Oyna. Yolda araba savaşı yarışı yap. Silahlı arabaların yarışı çok ateşli. Patlayan yanan arabalar, kıyasıya bir mucadele. En güzel 3d araba yarışlarını Oyun Dedem'de oyna.

Araba Savaşı 5 Oyunu Nasıl oynanır;


Oyun yüklenirken siyah ekran ve duraksamalar olabilir; bir kaç aşama geçtikten sonra oyun açılıyor. Oyun yüklendikten sonra start game yazısını tıklayalım. Burada alt kısımda yeşil, mavi ve kırmızı renkli bölümler göreceksiniz. Yeşil kısımda bölümlü araba yarışları yapılıyor, mavi renk takım savaşları bölümü, kırmızı renkte patronu yok etme görevli bölüm. Takım savaşları bölümünde takımımızda 4 tane araba oluyor ve diğer arabalarla savaşarak yarışıyoruz. Yarış sırasında istediğimiz arabayı yönetebilir, diğer arabaya geçebiliriz. Oynanış tarzı seçilen bu kısmın üzerinde de yarış pisti ve bölüm seçilebiliyor. Seçimimizi yaptıktan sonra araba modifiye ettiğimiz sayfa gelecek. Arabamıza silah yerleştirmek için puanımızla sol kısımdan satın alıp arabanın istediğimiz tarafına yerleştiriyoruz. Tekrar done yazısından diğer sayfaya dönüp sağ alt köşedeki race yazısından yarışı başlatabiliriz.

Yarışta arabalar birbirleri geçmek için bomba atarak önlerindeki arabaları patlatıyorlar. Yanar döner arabalar patladıklarında etraf alev topuna dönüyor. Dikkatli olun ve arabanızla peşinizdeki arabaların ateşlerinden olabildiğince hızlı kurtulun. Araba yarışı parkurunda çeşitli puanlar, araba hasar tamiri, nitro hızlanma gücü, mermi gibi özellikler de yol boyunca yerleştirilmiş. Arabamızı tekrar güçlendirmek için bunları alıp diğer arabalara üstünlük sağlıyoruz. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Reklam

Benzer
OYUNLAR
Araba Yiyen Araba 5
En Güzel Araba Yarışı
Doğal Afetler 5
Araba Yiyen Araba 4
Kırmızı Araba 5
Kahramanlar Savaşı
Online Takım Savaşı
Mini Araba Yarışı
Silahlı Araba Yarışı
2 Kişilik Araba Futbolu
Uçan Amigo 5
Virüs Savaşı
Online Tank Savaşı
Zengin Arabalar
Araba Yiyen Araba
Şeker Diyarına Dönüş 5