Yüklenme tarihi:

2013-10-12 22:33:34

Oynanma Sayısı:
16386 defa oynandı

0 0

Bombacı Robot Yarışı

  Tuşlar :

  1 kişilik oyun: sürme: yön tuşları, bomba atma: x, dönüşlerde kayma: boşluk tuşu, son yerden başlatma:r , 2 kişilik oyun: 1. oyuncu: sürme: w,a,s,d, bomba atma: e, dönüşlerde kayma: boşluk tuşu, son yerden başlatma: r, 2. oyuncu: sürme: yön tuşları, bomba atma: nokta(.) işareti, dönüşlerde kayma: slash(/) işareti(klavyenin sağ tarafında rakamların üst kısmında bulunur), son noktadan başlatma: enter, oyunu durdurma: esc tuşu

  Bombacı Robot Yarışı Oyunu


  Bombacı Robot Yarışı Oyunu. 2 Kişilik unity 3d oyunda bombacı robotlar ile go kart araba yarışı yap. Yarışçıları bombala ve yarışı kazan.

  Bombacı Robot Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır;


  Oyun internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisiyle açılmaktadır. Oyunu Türkçe oynamak için faremizle sağ üst köşedeki bayrak resminin üzerine geliyoruz. Açılan bayrakların alt kısmındaki Türk bayrağını seçtiğimizde oyun Türkçe oluyor. Nasıl oynanır yazan kısmı tıkladığımızda tuş ayarları sayfası açılacak, buradaki tuşları kullanmak istediklerimizle değiştirebiliriz. Faremizle değiştirmek istediğimiz tuşun üstüne tıklayıp klavyeden hangi tuşu kullanacaksak ona basıp oyun sayfasından kaydet yazısını tıkladığımızda yeni ayarladığımız tuşla oyunu oynuyoruz. Bu menüden çıkmak için alt kısımdaki geri yazısını tıklıyoruz. Tam ekran oynamak için faremizin sağ tuşuna tıklayıp açılan menüden go fullscreen yazısını tıklayabiliriz, tam ekrandan çıkmak içinde esc tuşuna basıyoruz. Oyunu başlat yazısını tıkladığımızda günlük görev ve yarış takvimini gösteren menüler açılıyor. Alttan yarış yazısıyla devam edelim. Bu sayfada ilerleyen bölümlerde yarış pisti seçimi yapacağız. Oyuncular yazan kısımdan 1 ve 2 kişilik oyuncu seçimi yapalım. Zorluk seçimimizi de yaptıktan sonra git yazısından devam edelim. Burada da yarışacağımız bombacı robot yarışçımızı ve go kartımızı seçip git yazısını tıklıyoruz ve yarış başlıyor.

  Go kart yarışları 3 turdan oluşuyor ve Çiçek Döngüsü hattı pistinde başlayan yarış eğlence parkı içerisinde diğer pistlerde devam ediyor. Pistler çok renkli ve güzel, her yarış alanının farklı bir özelliği var. Bombacı robot yarışçılar yol üzerinde bulunan soru işaretlerini alarak bomba bırakma, bulut ve sis oluşturma gibi özellikler kazanıyorlar. Bombalama özellikleri rastgele alınıyor ve hangi özellik alınmışsa üst tarafta gösteriliyor.

  Her pistte çeşitli görevler yapılıyor. Yarış başlarken ne için yarışacağımız yazıyor. Görevleri geçtikten sonra yeni ve farklı özellikler bulunan pistler açılıyor. Oyunda kazanılan puanlarla yarış aralarında bombacı robot ve go kartımıza yeni eklentiler alıyoruz. Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.
 • Bombacı Robot Yarışı Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  iklima
  2014-08-29 13:57:49
  açılmıyo
  ömer
  2014-07-17 01:08:34
  oyun çok güzel isterşen ayarlarda tuşlarıdeyiştir
  ESRA
  2014-06-26 22:10:25
  BOMBACI ROBOT YARIŞI ÇOK GÜZEL BEN SİZDEN BİR ŞEY İSTİCEM
  admin
  2014-01-14 18:37:23
  Oyunu açabilmek için internet tarayıcınızda unity 3d web player eklentisi kurulu olmalıdır.
  ceren
  2014-01-14 18:31:05
  acılmmıyooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  ELI
  2013-11-30 18:39:58
  cox gozel oyundu yeqin ki oyunda qelebe qazanib yeniden basqa bir oyun tapib oynayacagam
  faxti
  2013-10-16 19:55:10

  Oyun Dedem yeni oyun yükle

  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Askeri Savunma
Güzel Eşya Bulma
Şeker Kutusu
Obje Bulma
Renkli Balon Patlatma
Saklı Nesneler
Ateş Böceği 2
Hazel Bebek Yardım Zamanı
Maymunu Mutlu Et Ninjalar 3
Saklı Şekerler 3