Yüklenme tarihi:

2013-06-28 21:17:06

Oynanma Sayısı:
4594 defa oynandı

0 0

Fineas ve Förb Doomun Boyutu

  Tuşlar :

  hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, zıplama: boşluk tuşu, uçuş: boşluk tuşuna basılı tutma, ateş: boşluk tuşunun üzerindeki harfler

  Fineas ve Förb Doomun Boyutu Oyunu


  Fineas ve Förb Doom'un Boyutu Oyunu Oyna. Filmin macera oyunu olarak yapılmış unity 3d oyunda Fineas, Förb, Ajan P ve Candace Dr. Doofenschmirtz ile mucadele edecekler.

  Fineas ve Förb Doom'un Boyutu Oyunu Nasıl Oynanır;


  Oyun internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisi ile açılmaktadır. Oyna yazısı ve birinci bölümü tıklayalım. Oyuncu karakterimizi seçip oyuna başlayalım. Fineas ve Förb Doooom'un Boyutu Oyunu Türkçe ve yapmamız gerekenler hakkında ki yazılar oynamamıza yardımcı olacak. Bizimle konuşma yapan Dr. Doofenschmirtz bizi tuzağa düşürerek maden ocağına gönderiyor. Amacımız madenden çıkıp doktoru yakalamak. Oyunu tam ekran oynamak için sağ üst köşedeki anahtar işaretine tıklıyoruz. Açılan menüden tam ekran yazısının altına tıklamamız yeterli. Oyunda karşımıza kutular ve robotlar çıkıyor. Kutuları patlatıp puan kazanıyoruz. Tabiki robotları da patlatıp yolumuza devam edeceğiz. Çıkan yardım yazılarını okuyup bölümleri geçiyoruz. Yolumuzun kapalı olduğu yerlerde Fineas ve Förb 2. boyutta ilerlemek için boyut değiştirici kapılardan geçerek diğer taraftan ilerleyecek. Her bölüm arasında oyuncu karakterlerinden istediğimizi yeniden seçebiliyoruz.İyi oyunlar dileriz.
 • Fineas ve Förb Doomun Boyutu Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  admin
  2013-10-17 15:25:28

  Yol bulunamayan zor oyunların olduğunun farkındayız. Oyun yapımcıları genelde oyunlarının hemen oynanıp bitirilmesini istemiyorlar. Site olarak çok zor olan bir çok oyunu bu nedenle eklemiyoruz. Bazı oyunlarda "çözüm videosu" kısmından oyunun nasıl oynandığını görebilirsiniz. Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.

  emircan AYDOĞDU
  2013-10-17 15:10:24

  bazı oyunlarda hiç yol bulamıyoz nedenki çok zor evet oğüzden 18kişi beğenmedi

  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Renkli Balon Patlatma
Saklı Nesneler
Ateş Böceği 2
Hazel Bebek Yardım Zamanı
Maymunu Mutlu Et Ninjalar 3
Saklı Şekerler 3
Kahramanlık Görevi 3
Gizli Obje Bulma
Kafaları Birleştir
Kırmızı Araba 5