Yüklenme tarihi:

2013-09-01 22:10:00

Oynanma Sayısı:
1231 defa oynandı

0 0

İki Robot

  Tuşlar :

  1. oyuncu: hareket yön tuşları, ateş etme ve cephane doldurma: alt yön tuşu, 2. oyuncu: hareket: w,a,d, ateş etme ve cephane doldurma: s

  İki Robot Oyunu


  İki Robot Oyunu Oyna. 2 kişilik olarak oynanan kırmızı ve mavi renkli uçan mekanik robotları yönettiğimiz eğlenceli bir parkur geçme savaş ve macera oyunu.

  İki Robot Oyunu Nasıl Oynanır;


  Play ve start yazısına tıklıyoruz. Açılan sayfadan 1. bölümü seçerek oyunu başlatıyoruz. Arkadaş robotlar karşılarına çıkan saldırgan muhafız robotları yok edip parkuru geçmek için mucadele edecekler. 2 kişilik robot savaşı oyunumuzda robotlarımızın toplam 5 can hakkı bulunuyor, üst orta menüde kalan can hakkımız gösteriliyor. yine üst menüde sol ve sağ tarafta robotların kalan cephane sayılarını görebiliriz, her robot 5 atış hakkı bulunuyor. Cephanemizin bitmemesi için karşımıza çıkan savaş robotlarını tek atışta yok etmeye çalışmalıyız. Kırmızı robotun alev saçma gücü bulunurken mavi robot ta enerji topu fırlatıyor. Yolun bazı yerlerinde cephane alabileceğimiz kutular da var. Bu kısma geldiğimizde alt hareket tuşuyla cephanemizi dolduruyoruz. Parkurun sonuna ulaştığımızda ışınlanma aracının üzerine çıkıp yeni bölüme geçiyoruz. Oyun Dedem size iyi eğlenceler diler.


 • İki Robot Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  fatma
  2013-09-10 14:42:15

  güzel bir oyun herkeze tavsiye ederim

  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
2 Kişilik Araba Futbolu
Şekil Katlama 3
Maymunu Mutlu Et Yumurtalar
Maymunu Mutlu Et Ninjalar
Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler
Maymunu Mutlu Et Tılsım
Hazel Bebek Yemek Yapıyor
Hazel Bebek ve Yavru Geyik
Hazel Bebek Banyo Yapıyor
Uçan Amigo 5