Yüklenme tarihi:

2013-09-01 22:10:00

Oynanma Sayısı:
1055 defa oynandı

0 0

İki Robot

  Tuşlar :

  1. oyuncu: hareket yön tuşları, ateş etme ve cephane doldurma: alt yön tuşu, 2. oyuncu: hareket: w,a,d, ateş etme ve cephane doldurma: s

  İki Robot Oyunu


  İki Robot Oyunu Oyna. 2 kişilik olarak oynanan kırmızı ve mavi renkli uçan mekanik robotları yönettiğimiz eğlenceli bir parkur geçme savaş ve macera oyunu.

  İki Robot Oyunu Nasıl Oynanır;


  Play ve start yazısına tıklıyoruz. Açılan sayfadan 1. bölümü seçerek oyunu başlatıyoruz. Arkadaş robotlar karşılarına çıkan saldırgan muhafız robotları yok edip parkuru geçmek için mucadele edecekler. 2 kişilik robot savaşı oyunumuzda robotlarımızın toplam 5 can hakkı bulunuyor, üst orta menüde kalan can hakkımız gösteriliyor. yine üst menüde sol ve sağ tarafta robotların kalan cephane sayılarını görebiliriz, her robot 5 atış hakkı bulunuyor. Cephanemizin bitmemesi için karşımıza çıkan savaş robotlarını tek atışta yok etmeye çalışmalıyız. Kırmızı robotun alev saçma gücü bulunurken mavi robot ta enerji topu fırlatıyor. Yolun bazı yerlerinde cephane alabileceğimiz kutular da var. Bu kısma geldiğimizde alt hareket tuşuyla cephanemizi dolduruyoruz. Parkurun sonuna ulaştığımızda ışınlanma aracının üzerine çıkıp yeni bölüme geçiyoruz. Oyun Dedem size iyi eğlenceler diler.


 • İki Robot Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  avatar
  fatma
  2013-09-10 14:42:15

  güzel bir oyun herkeze tavsiye ederim

  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Ara Bul
Hazel Bebek Rüya Görüyor
Top Yuvarlama
Zeka Kutusu
Zıplayan Top 5
Taş Patlatma
Kayıp Eşya Bulma
Şeker Diyarına Dönüş 4
Sayı Bulma
Maymunu Mutlu Et Kuzey Kutbu