güzel
yeni
Kahramanlar Okulu

Kahramanlar Okulu

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, zıplama: c, dövüş: x, özel güç: boşluk tuşu
Kahramanlar Okulu oyunu oyna. Biyonik kahramanlar takımı kötü robotlar ile savaş yapıyor. Süper teknoloji ile dövüş ve görevi başarıyla tamamla.

Nasıl Oynanır;

Play yazılı butona basıyoruz. Tanıtım kısmını ok işaretlerinden geçelim. Şimdi bölüm için yönetmek istediğimiz oyuncuyu seçtiğimiz kahraman takımı sayfası açılacak. Deney Fareleri filmi karakterlerinden Adam, Bree ve Chase'den birini seçelim. Daha sonra ok işaretlerinden devam ettiğimizde oyun başlayacak. İlk bölümler oyunun nasıl oynandığıyla ilgili kahramanlık eğitimi ile başlıyor. Yolumuza çıkan tüm robotları dövüp parçalıyoruz. Yoldaki bazı makinaları parçaladığımızda içlerinden enerji ve can hakları çıkıyor. Sol üst köşede süper kahramanımızın resmini göreceksiniz. Bunun yanında yazan sayı kalan can hakkımızı gösteriyor. Hemen sol tarafında ise iki tane renkli çizgi var. Üstteki güç durumu altındaki ise özel yetenek kullanımı için kalan enerjiyi belirtiyor. Biyonik kahramanlar çeşitli özelliklere sahip. Özel gücü kullandığımızda hızlı hareket etme, lazer ateş gibi güçlerle robotları paramparça edecekler. Robotları geçip yolun sonuna ulaştığımızda bir sonraki göreve geçiyoruz. Süper kahramanlar okulu yeni maceracılarını bekliyor. Kahramanlar ekibi ile robotlarla savaş ve cesurca dövüş.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Lab Rats: Bionic Heroics

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar