Yüklenme tarihi:

2013-12-30 21:33:51

Oynanma Sayısı:
21183 defa oynandı

0 0

Koşucu Nine 3

  Tuşlar :

  zıplama ve eğilme: yukarı aşağı yön tuşları, sola ve sağa hareket: a,d veya z,x, köşeyi dönme: sol-sağ yön tuşları, durdurma: p

  Koşucu Nine 3 Oyunu


  Koşucu Nine 3. oyunu Mısır'da. Eyvah! Nene hastaneden kaçtı. Şehrin kalabalık sokaklarında acayip bir kaçış. Hızlı ninemiz yeni macera peşinde.

  Koşucu Nine 3 Oyunu Nasıl Oynanır;


  Oyun internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisi ile açılmaktadır. Yüklendikten sonra fare sol tuşuna basarak oyunu başlatıyoruz. Oyunda puan kazanmak için belli görevler veriliyor. Oyuna başlarken açılan sayfadaki miissions menüsünden bunları görebilirsiniz. Koşucu Nine 3. oyunu Mısır sokaklarında geçiyor. Nene yoldaki engellerden atlayıp zıplıyor, kimi zaman da eğilerek kayıp süper yeteneklerini bize gösteriyor. Oldukça acayip bir nine. Birazda gizemli! Mısır sokaklarında yolda sarı puanları toplayıp ilerliyor, bunlar bize bölüm aralarında lazım olacak. Koşucu ninemizin hızına yetişemiyoruz. Koştukça hızlanıyor. Masallar şehri Kahire sokakları labirent gibi! Her an karşımıza bir duvar çıkabilir. Dönüş yolunu gördüğünüzde önceden tuşa bassanız iyi edersiniz. Eğer yolunuza devam edbilirseniz karşımıza farklı özellikler çıkmaya devam edecek. Yoldaki simgeleri topladığımızda daha yükseğe zıplama, yavaşlama gibi güçler elde eden ninemiz durdurulamaz hale geliyor. Duvara çarparsak oyun bitermi? Topladığımız puanlarla güçlenerek geri dönebiliriz. Bunu yapmak istiyorsak ana menüdeki store butonuna basalım. Karşımızda özel nine güçleri. Puanımız yettiği kadar alabiliriz. Bu menünün en altında bir özelliğimiz daha var. Listenin sağındaki çubuğu aşağı çekelim ve listenin sonundaki change costume butonuna basalım. Kızgın nineden başka bir koşucu arıyorsanız gelmeniz gereken yer burası. Bir çok farklı koşucu ve hatta nenenin farklı tarzdaki halleride bulunuyor. Aynı sayfaya ana menüdeki costumes yazılı butondanda ulaşmak mümkün. Seçimlerimizi yaptığınızda daha çılgın bir koşuya hazır olun. Haydi şimdi en sevdiğiniz koşucunuzu alın ve Mısır sokaklarını birbirine katalım.

  İyi eğlenceler. OyunDedem.com
 • Koşucu Nine 3 Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  rifat imanov
  2015-03-27 11:35:14
  cok guzel bir oyun bu nine yasli ama cevik vallahi bayildim
  admin
  2014-11-15 07:10:44
  Oyunun açılması için Unity 3D Web Player eklentisi bilgisayarımızda kurulu olmalıdır.
  şerife
  2014-11-15 07:09:30
  bu içeriği gösterecek bir yan uygulama eksik diyor ve açılmıyor
  Havin Güler
  2014-07-15 14:06:59
  çok güzel bir oyun.bu oyuna bayıldım.hem nineyi değiştirebiliyoruz.kadın yaşlı olsa bile kadını da çok seviyorum.
  Buse Çalık
  2014-07-14 20:46:18
  Güzel bir oyun. Hem de nineyi değiştirebiliyoruz.
  mihriban
  2014-07-10 19:26:51
  oyunlarçok güzel
  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Obje Bulma
Renkli Balon Patlatma
Saklı Nesneler
Ateş Böceği 2
Hazel Bebek Yardım Zamanı
Maymunu Mutlu Et Ninjalar 3
Saklı Şekerler 3
Kahramanlık Görevi 3
Gizli Obje Bulma
Kafaları Birleştir