Yüklenme tarihi:

2013-07-08 23:37:05

Oynanma Sayısı:
866 defa oynandı

0 0

Şeker Dağı

  Tuşlar :

  hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, zıplama: boşluk tuşu veya x, ateş: fare sol tuş veya z, yakınlaştırma: e veya fare sağ tuş, silah değiştirme: fare orta tuşu döndürme veya 1-2-3-4-5 rakamları, dirsek vurma: fare orta tuşa basma veya q, kamera açısı değiştirme: shift, tam ekran oynama: sağ üst köşedeki çarpı işareti, durdurma: p veya esc

  Şeker Dağı Oyunu


  Şeker Dağı Oyunu Oyna. Şeker dağına intikam için geri dönen askerleri yönettiğimiz unity 3d oyun ile şekerden yapılmış bir masal dünyasında maceralı bir savaş oyunu oynayacağız.

  Şeker Dağı Oyunu Nasıl Oynanır;


  Start tuşuna basıyoruz ve yöneteceğimiz karekterleri sçebileceğimiz bir sayfa açılıyor. Hangi oyuncuyu yönetmek istiyorsak alt kısmından forma seçenekleride bulunuyor, üzerine tıklayıp bölüm sayfasına geçiyoruz. 1. bölümü seçiyoruz. Ardından zorluk seviyesi seçiliyor. En kolay olan en üstteki. Seçimlerimizi yaptıktan sonra artık hazırız, Şeker Dağı dönüşmüş yaratıklardan kurtarma zamanı geldi. Oyunda yol üzerinden ilerleyip bölümün sonuna ulaşmaya çalışacağız. Sol üst köşede küçük bir haritada bize yardımcı olacak. Pasta ve şekerlerden yapılmış harikalar diyarında karşımıza çıkan şekerlemeleride yiyerek güç ve can kazanıyoruz. Yol üstünde aldığımız yardım kutularıda yine can kazanmamızı sağlayacak.

  Dönüşmüş yaratıklar bizi engellemek için herşeyi yapıyorlar, dikkatli ve hızlı şekilde onları yok edip şeker dağına gidiyoruz. Oyun internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisiyle çalışmaktadır. Oyun Dedem size iyi oyunlar diler.
 • Şeker Dağı Oyunu Tam Çözümü Videosu

 • Yorumlar
  76r
  2014-06-11 10:39:16
  açılmıyooooooooo
  Yorum ekleYENİ
OYUNLAR
Maymunu Mutlu Et Ninjalar
Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler
Maymunu Mutlu Et Tılsım
Hazel Bebek Yemek Yapıyor
Hazel Bebek ve Yavru Geyik
Hazel Bebek Banyo Yapıyor
Uçan Amigo 5
Maymunu Mutlu Et Sevgililer Günü
Hazel Bebek Yunus Parkı
Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı 2