Süper Kaleci İspanya

Tuşlar :

fare

Süper Kaleci İspanya Oyunu


Süper Kaleci İspanya Oyunu Oyna. Süper kaleci oyunu İspanya Premier Ligi ile devam ediyor. Kaleci eldiveni ile süper kurtarışlar yap kupayı kazan. Süper kaleci futbol oyunları Oyundedem.com'da.

Süper Kaleci İspanya Oyunu Nasıl Oynanır;

Oyun açıldığında sağ taraftaki jugar yazısına tıklıyoruz. Karşımıza takım listesi çıkacak. Real madrid ve Barcelona gibi takımlardan kalesini korumak istediğimizi seçiyoruz. Takım listesinin üst kısmındaki clase1, clase 2 yazılarını tıkladığımızda İsypanya alt liglerinden de seçim yapabiliriz. Takımımızı seçtikten sonra sağ alt köşedeki jugar yazısını ve tekrar jugar aynı kısmı tıklıyoruz.

Süper kaleci olarak koruduğumuz kalemize toplam 9 şut çekiliyor. Her kurtarış bir puan, havada topu sektirmeden tuttuğumuzda iki kurtarış puanı kazanıyoruz. Arka arkaya 3 kurtarış puanı kazanırsak 1 gol atmış sayılacak ve skor tahtasına yazılacak. Şutların sonunda önde olursak turu geçiyoruz, berabere devam ederse ilk skor elde eden kazanacak. İspanya premier ligi takımlarından oluşan kupada 5 takımı elersek kupayı kazanıyoruz. İyi oyunlar dileriz.Reklam

Benzer
OYUNLAR
Süper Adam Vex 3
Süper Kahramanlar Futbol
Süper Voleybol Brezilya
Süper Motorsiklet Yarışı
Süper Kahramanlar Kar Topu 2
Süper Motorcular
Süper Kaleci Avrupa
Süper Motorcu
Süper Kaleci İtalya
Süper Adam Vex 2
Süper Bombacı Böcekler
Süper Paslaşma
Zorlu Süper Adam Vex 2
Süper Golcü
Süper Adam Vex
Süper Kahramanlar Kar Topu