Tabur Komutanı

Tuşlar :

fare

Tabur Komutanı Oyunu


Tabur Komutanı Oyunu Oyna. Komando taburu komutanı olarak esir düşen askerleri kurtarıp yeni bir takım oluşturarak düşman işgalindeki toprakları geri alıp ilerliyoruz. En yeni savaş oyunları Oyun Dedem'de oynanır.

Tabur komutanı Oyunu Nasıl Oynanır;


Play ve mavi renkli new game yazısına tıklıyoruz. Tekrar play yazısını seçtiğimizde oyun başlayacak. Düşman ordusunun kurmuş olduğu kuleleri ve askerleri yok ederek ilerleyen kahraman komando taburu komutanı olarak zorlu birer savaşın içerisinde buluyoruz kendimizi. Esir askerlerimizi kurtarmalı ve cesur bir komando takımı kurmamız gerek. Sağ tarafta ki gösterge çubuğunda ne kadar ilerlediğimiz gösteriliyor. Sol üst köşedeki bomba resmi tamamlandığında üzerine tıklayıp uçakla savaş bölgesini bombardıman altına alabileceğimiz bir bombamız olacak.

Tabur komutanı oyununda bölüm aralarında upgrades kısmından askerlerimizin ateş güçlerini geliştiriyoruz. Ayrıca oyunu tamamladığımızda yine ana menüde bulunan endless mode yazısından yeni bir bölüm açılıyor. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Reklam

Benzer
OYUNLAR
Tabur Komutanı 2
Yıldız Gemisi Komutanı
Fırtına Büyücüsü
Kale Ele Geçirme
Hazine Mağarası
Tank Savaşı
Minik Yaratıklar
Uzay Savaşı
Uzay Saldırısı
Yıldırım Uçak
Mavi İsyan
Kahramanlık Görevi 3
Şehir Kuşatması 4 Uzaylı İstilası
Mekanik Savaşçı Ayı
Tank Saldırısı
Savaş Komutanları