güzel
yeni
Arabalar 2 Şimşek Mekkuin Yarışı

Arabalar 2 Şimşek Mekkuin Yarışı

Tuşlar:

yön tuşları
Arabalar 2 Şimşek Mekkuin Yarışı oyunu oyna. Şimşek Mcqueen ve arkadaşlarıyla Tokyo şehrinden başlayıp Dünya Grand Prix araba turuna çıkarak yarışlara katılıyoruz.

Nasıl Oynanır;

Önce oyna sonrada devam yazısına tıklıyoruz. Seviye seçme bölümü geldiğindede devamı tıklıyoruz. Hemen sonra araba seçimi sayfası geliyor. Yine devama tıklayacağız. İlerleyen bölümlerde burada şimşek mekkuin(şimşek Mcqueen), Shu todoroki, Miguel Camino, francesco Bernoulli, Carla Veloso, Raoul Caroule, Max Schnell karakterlerinden seçim yapabileceğiz. Son olarak oyna yazısına tıklayıp yarışa başlıyoruz.

Yarışta karşımıza yıldız ve şimşekler gibi özellik kazanacağımız kutular çıkacak, bunları toplaycağız. Çamur ve bataklık şeklindeki engellerden de uzak durmalıyız. Yarışı ilk 3 sırada bitirdiğimzde özel bölümler açılıyor ve arabalar 2 3d çizgi filmi karakterlerinden Şimşek Mekkuinin en iyi arkadaşı Çekici Mater ile özel sürüşler yapıyoruz. Oyun Tokyo, İtalya ve Londra bölümleriyle devam ediyor.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cars 2: World Grand Prix Races

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar