güzel
yeni
Kış Giysileri

Kış Giysileri

Tuşlar:

fare
Kış Giysileri oyunu oyna. Modeli seç ve çeşit çeşit kış elbiseleri, ayakkabıları, takıları arasından istediğini giydir ve kendi modanı ortaya çıkar.

Nasıl Oynanır;

Sağ taraftaki kahverengi dairelere tıkladığımızda giysi ve tasarım seçenekleri çıkıyor. Sırasıyla; model tasarımı, saç çeşitleri, gömlek ve kazaklar, pantolon ve etekler, uzun kış gömlekleri, çoraplar, ayakkabılar, manto ve kaban modelleri, takı ve şapkaların yanında atkı ve çanta çeşitlerini olduğu bölüm, son olarakta arkaplan resimleri var. Seçimimizi giydirmek için elbisenin üzerine tıklamamız yeterli olacaktır. Seçtiğimiz elbiseyi değiştirmek için ise diğer elbiseye tıkladığımızda önceki giydirdiğimizin yerini almakta. Bazı bölümlerde seçenek sayısı fazla olduğundan diğer giysileride görmek için next yazılı butona basıyoruz. Ayrıca renk ve desen seçimide yapabiliyoruz. Elbiselerin olduğu kısımdaki renk kutusundan istediğimizi tıklayıp giysinin rengini değiştirebiliriz. Yeni bir giysi tasarımına başlamak için ise sağ alt köşede bulunan ok işaretli kutuya tıklıyoruz. Güzel bir kış giysileri oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Winter Clothes

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar