güzel
yeni
Pas ve Gol
Pas ve Gol
Kafa Hokeyi
Kafa Hokeyi
2 Kişilik Tenis
2 Kişilik Tenis
Usta Kayakçı
Usta Kayakçı
El Topu
El Topu
Minik Golf 3
Minik Golf 3
Minik Golf 2
Minik Golf 2
Minik Golf
Minik Golf
Hızlı Koşucu
Hızlı Koşucu
3 Top Bilardo
3 Top Bilardo
Matrak Futbol Maçı
Matrak Futbol Maçı
Basket Topları 2
Basket Topları 2
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Oyun Videosu

Dağ Kaykaycısı

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, ip üstünde kayma ve yön değiştirme: c ile birlikte sol ve sağ hareket tuşları, kaykayın önünden tutunma: z, kaykayın arkasından tutunma: x, kaykayın ortasından tutunma: z ile birlikte x, halata tutunma: c, başlatma: boşluk tuşu

Açıklama;

Dağ Kaykaycısı ile çılgın bir kaykay oyunu. Zorlu parkurlarda kaykay yapıyoruz. Dağ yolunda aşağı doğru inerek engellerden atlayıp kayacağız.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna bastığımızda başlıyor. Yön tuşları ile kaykaycımızın dengeli şekilde yere inmesini sağlayacağız. Dağ Kaykaycısı bölümlü bir oyun. Yolun sonundaki kristal tepeye geldiğimizde bölüm geçiliyor. İlk bir kaç bölüm soru işaretleri karşımıza çıkacak. Buralarda bize hangi tuşa basacağımız, ne yapacağımız hakkında yardımlar gösterilecek. Kaykay pisti düz sıradan bir parkur değil! Yol üzerinde bizi hızlandıran bölgeler, uçurumlar, ters döndüğümüz tepeler, tuzaklar ve halata tutunarak geçebildiğimiz bir çok farklı sürprizler var. Her bölümde oyun alanına 40 tane de sarı puan bırakılmış. Bunları topladığımızda bölüm aralarında kaykaycımız için gelilştirmeler alınıyor. Oyunun ana sayfasındaki store butonuna bastığımızda alabileceğimiz geliştirmeler sıralanacak. Denge ve zıplama özellikleri, farklı kaykaycılar ve kaykay tahtaları alınabiliyor. Dağlarda kaykay yapmanın keyfini çıkardığımız güzel bir spor oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Extreme Skater
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!