güzel
yeni

Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/oyundede/public_html/c.php on line 2
Çöp adamı kurtarma
Çöp adamı kurtarma
Renkli Top Birleştirme
Renkli Top Birleştirme
Top Patlatma 2
Top Patlatma 2
Breakout Bricks
Breakout Bricks
Run Guys
Run Guys
Top Yuvarlama 3D
Top Yuvarlama 3D
Uzun Adam Koşusu
Uzun Adam Koşusu
Dig This
Dig This
f
+ - 100%
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Panda Uçurma

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Panda Uçurma oyunu oyna. Sevimli bir panda. Odadan çıkmak için yardımımıza ihtiyacı var. Pandayı uçuran balonun içine koy ve kapıya kadar uçur.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Pandayı çıkış kapısına götüreceğiz. Bunu yapmamız için bize verilen baloncukla panda uçurma özelliği. Peki oyun zormu derseniz, zekanın yanında biraz dikkat ve hızlı davranmayı gerektiriyor. Fare sol tuşu ile pandanın üzerine tıkladığımızda baloncuğun içinde uçmaya başlıyor. Panda istediğimiz yere geldiğinde takip ederek hemen balona tıklayıp patlatıyoruz. Bu şekilde kapıya ulaşmasını sağlayacağız. Balon özelliğini çevredeki nesneler ve araçlar üzerindede kullanmak mümkün. Bir kutuyu uçurmak için veya çalışan bir hava üfleme sistemini engellemek için... Bunlar bölümler ilerledikçe karşımıza çıkıyor. Odanın çeşitli yerlerine 3 tane yıldız da koymuşlar. Ne yapacağız bunlarla? Yıldız toplamak bir çeşit zorluk seviyesi, tüm yıldızları toplayıp bölümü geçmek oyunu dahada zorlaştırıyor. Mecburi bir özellik değil. İsterseniz toplayabilir, isterseniz toplamadan direk kapıya götürebilirsiniz sevimli pandamızı. Balonun içine koyun ve pandamızı uçurun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bubble Panda
Yorumlar