güzel
yeni
Squid Game Boyama
Squid Game Boyama
Uğur Böceği Kadın Boyama
Uğur Böceği Kadın Boyama
Panda Çizme
Panda Çizme
Raven Çizimi
Raven Çizimi
Elmas Boyama
Elmas Boyama
Elsa Renkli Boya Kitabı
Elsa Renkli Boya Kitabı
Boyama Yapma
Boyama Yapma
Maske Yapma
Maske Yapma
f
+ - 100%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Resimli Boyama Sayfası

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Resimli Boyama Sayfası oyunu oyna. Renkli kalem ve boyama fırçalarıyla beyaz sayfa üzerinde resim yap. Seçtiğin resmi boya ve süsle.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca oyun başlıyor. Üst tarafta boyamak ve resim yapmak için kullanabileceğimiz çeşitli araçlar var. İlk sıradaki aracımız silgi. Silgiyi almak için üzerine tıklamamız yeterli. Aldıktan sonra sileceğimiz yere gelip fare sol tuşuna basılı tutarak gezdiriyoruz. Üst kısımdaki ikinci aracımız ise üzerinde ayıcık bulunan seçenek. Buraya tıkladığımızda sağ tarafta resimler çıkacak. Buradan hangisini seçersek sayfamıza o resim eklenecek. Sonraki aracımızda oyuncak bebek, ayıcık ve yıldızlar var. Bunları resmin istediğimiz bir yerine koyabiliyoruz. Sonraki aracımız pastel boya. Bir sonraki araç ise sulu boya fırçası. Son olarak kullanacağız araçta ise resim süslemek için düğme ve küçük parçalar bulunuyor. Yeniden boş bir sayfa açmak istersek en alttaki done yazısına tıklıyoruz, açılan yerden start a new picture yazılı butona ve yes yazısına basarak yeni bir sayfa açıyoruz. Resmli Boyama Sayfası oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Picture Painting Page
Yorumlar
ecrin
2015-08-16 13:20:42
çok sıkıcı