güzel
yeni
Zorlu Yolda Motor Sürme
Zorlu Yolda Motor Sürme
Otobüs Park Etme 3D
Otobüs Park Etme 3D
Usta Driftçi
Usta Driftçi
Usta Driftçi
Usta Driftçi
İş Makinesi
İş Makinesi
Otopark Yol Çizme
Otopark Yol Çizme
Tofaş Şahin Modifiye
Tofaş Şahin Modifiye
Hız Arabaları
Hız Arabaları

Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Turbo Yarış 3: Şangay

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, turbo hızlanma: x

Açıklama;

Turbo araba yarışı 3 oyunu oyna. Yarış Şangay şehrinde geçiyor. 3D oyun ile turbo hızlı spor arabalarla şehir içindeki trafikte geçen yarışlara katılıyoruz.

Nasıl Oynanır;

Oyun internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisi ile açılmaktadır. Oyun yüklendikten sonra play butonuna basıyoruz. Araba seçimi sayfası gelecek. Yarışları kazandıkça buradan yeni arabalar alacağız. Sağ alt köşedeki ok işaretinden devam ederek yarışı başlatalım. Turbo arabaların yarışları her bölümde Çin'in Şangay şehrinin farklı bir yolunda yapılıyor. Bizim arabamıza yarış içerisinde yapmak için görevler veriliyor. Bunları yarış öncesi veya yarışı durdurarak ingilizce yazılı şekilde görebilirsiniz, sol üst köşede de görev simgeleri yer alıyor. Görevler değişmekle birlikte ilk bölümler şu şekilde; tüm hız kesicileri 180 km'den daha hızlı geçmek, yoldaki renkli simgeleri toplamak, turbo deposunu doldurmak, herhangi bir kaza yapmadan yarışı kazanmak ve tabiki yarışı birinci bitirmek. Turbo deposunu doldurmak için yol üzerindeki ok işareti bulunan simgeleri toplamalıyız, trafikteki araçların yanlarından yakın geçiş yapmamızda nitro gücü kazandıracaktır. Deponun doluluk durumunu sağ alt köşedeki ok işaretli bölümden takip edelim. Oyun alanının sol tarafındaki çizgi ise yol haritası. Burada turbo arabaların yerlerini ve yollardaki engelleri görme şansımız var.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Turbo Racing 3: Shanghai
Yorumlar
hamido kurban
2019-06-27 14:19:21
oyun süper abicim
rufet
2019-03-09 17:57:19
guzel omg
Rafiq
2018-08-03 14:26:09
Güzelmiş