güzel
yeni
Uzaktan Kumandalı Helikopter
Uzaktan Kumandalı Helikopter
Modifiye Yapma
Modifiye Yapma
Drift Çekme
Drift Çekme
Labirent Araba Park Etme
Labirent Araba Park Etme
2 Kişilik Araba Yarışı 2
2 Kişilik Araba Yarışı 2
Araç Sürme
Araç Sürme
Çizgi Yolu
Çizgi Yolu
Dağ Yolu
Dağ Yolu
Zor Yarış 2
Zor Yarış 2
Savaşlı Araba Yarışı
Savaşlı Araba Yarışı
Online Araba Sürme
Online Araba Sürme
Hızlı Araba Yarışı
Hızlı Araba Yarışı
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Oyun Videosu

Zombi Yolu

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, hızlanma: shift, fren: boşluk tuşu, ateş: fare

Açıklama;

Zombi Yolu oyunu 1 oyna. 3D arabayla zombi ezmece yeni oyun. Korku dolu zorlu yollarda zombi ezen arabası ile zombileri vur, ez ve geç.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra ana sayfada "garage" butonundan araba seçme ve geliştirme sayfası açılıyor. "Start" butonundan onuna başlıyoruz.

Zombi Yolu oyunu 1. macera başlıyor. Bu yeni zombi oyunu ile yollarda arabamızla zombileri ezip geçiyoruz. Zombiler etrafa ölüm saçarken arabamızla yanlarından hızla geçip gidiyoruz. Her yer zombi savaş alanına dönmüş, yollar terkedilmiş arabalarla kapanmış ve kasabaya sessizlik hakim. Buradan çıkışın tek yolu var. Aslında başka gidecek güvenli yerde yok! Kurtuluş için tek çare arabamızla zombileri ezip yok etmek ve olabildiğince uzağa gitmek. Anlayacağınız zombi katliamı yapacağız... Korku içerisinde kaçmak yerine onlarla yapacağımız bu savaşı kazanmak için mücadele edeceğiz. Zombi düşmanını yenmek için hızlı ve dikkatli olmalıyız. Zorlu yollar ve çıkacak engellerde arabamızı yavaşlatacak ve bu bizim için çok tehlikeli! Arabayla zombi ezmece oyunu ilerlemeli ve geliştirmeli olarak devam ediyor.

Ezmeden yanlarından geçerseniz arabanıza tutunup bizi durdurmaya çalışacaklardır. Kırmızı giysili zombileri gördüğünüzde ya ezin yada uzaktan geçin!

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Zombie Dead Race
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!