Koş Fred

Tuşlar :

hareket: a,d veya sol-sağ ok tuşları, zıplama: boşluk tuşu veya fare sol tuşu

Koş Fred Oyunu


Koş Fred Oyunu Oyna. Tuzaklı parkur geçme oyunu ile karşınıza çıkan engellere yakalanmadan koşun. Durmak ve beklemek yok, koş Fred koş.

Koş Fred Oyunu Nasıl Oynanır;


Oyun yüklendikten sonra faremizle oyun üzerine tıkladığımızda koşu oyunu ilk oynanış bölümünden başlayacak. Oyun biraz zor gibi görünüyor, her taraftan bir tuzak ve tehlike bir anda fırlayıp önümüze çıkıyor. Fred tuzağa yakalandığında tekrar oynamak için retry yazısını seçiyoruz. İlerleyen bölümlerde topladığımız puan yükseldiğinde shop menüsünden çeşitli özellikler alacağız. Oyunun ana sayfasındaki sağ menüde 3 çeşit oynanış seçeneği var. Sırasıyla macera, hayatta kalma ve bölümlü oyunumuz var. Bölümlü oyun oyunu bir süre oynayıp kazanılan puanlarla açılıyor.

Koş Fred oyununu tam ekran oynamak için menünün alt kısmındaki anahtar işaretine tıklıyoruz. Full screen mode yazısının karşısındaki boş kutucuğu işaretlediğimizde oyun tam ekran açılacaktır. Tam ekrandan çıkmak için esc veya f tuşuna basmamız yeterli. Koş Fred Oyunu internet tarayıcısına kurulan unity 3d web player eklentisiyle çalışmaktadır. Oyun Dedem herkese iyi oyunlar diler.

Reklam

Benzer
OYUNLAR
Koş Dinazor Koş
Koş ve Savaş
Koş ve Zıpla
Koş Dede Koş
Koş Çilek Kız Koş
Koşucu Nine 6
Koş Kizi Koş
Koşucu Nine 5
Koş Kurt Koş
Koşan Çocuk
Koş Tom Koş
Potaya Koş
Koş Kedi Koş
Bomba Koşucu
Piramit Koşusu
Koşucu Uzaylı