güzel
yeni
Bomba Koşucu

Bomba Koşucu

Tuşlar:

fare
Bomba koşucu ile parkur geçme oyunu. Mavi bomba topu atıcı araçlarla fırlatın. Labirentli bomba parkurunda yolun sununa ulaşmaya çalışın.

Nasıl Oynanır;

Play now ve start game butonlarına tıklayalım. 3 farklı oynanış bölümü var. Sağ üst köşedeki ok işaretlerinden oynayacağımız aşamayı seçelim. En alttaki upgrade menüsünden çeşitli hızlanma ve can güçleri alınacak. Oyuna başlamak için ise listeden 1. bölümü tıklayalım. Oynanış oldukça kolay. Mavi topun üzerine fare sol tuşu ile basılı tutup hedef alarak fırlatıyoruz. Tıpkı sapan atışı yapar gibi. Hedefimiz yolun sununa ulaşmak. Parkur içerisinde yine fırlatıcılar var. Mavi topu bu fırlatıcılar arasında ilerletiyoruz. Parkurdaki puanlarıda toplayacağız. Bazı bölümlerde yoldaki engellerin açılması için belli yerlere gitmemiz gerekiyor. Kırmızı duvarlar ve bazı tuzaklar bombamız için tehlikeli. Bomba fırlatma can hakkımız sınırlı, alt taraftaki bombs yazılı yerde kaç tane bombamızın kaldığı gösteriliyor. Oyunda çok güzel parkurlar bulunuyor. Pinball oyunlarına benzer şekilde puanlar ve fırlatıcılar bulunan bölümlü bir oyun. Bomba koşucu sağa sola çarparak ilerliyor. Güzel bir oyun. Bombayı fırlatın ve hedefi patlatın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb Runner

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar