güzel
yeni
Bombacı Robot 4

Bombacı Robot 4

Tuşlar:

bir kişilik: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: enter, oyunu durdurma: p
Bombacı Robot 4 oyunu oyna. Tek ve 2 kişilik, robotlar ile bomba yerleştirip patlatma oyunu. Bombacı çocuklar arenada savaşa hazır. Bombayı bırak ve kaç.

Nasıl Oynanır;

Sol alt köşeden dil seçimi yaparak, TR simgeli Türk bayrağından oyunu Türkçe yapabiliriz. Daha sonra "başla" yazan butondan oyun kurma sayfasına geçiyoruz. Sayfanın üst kısmından oyun türü seçilecek. Rakipleri yok etme, 10 robotr patlatma, altın toplamaca, kareleri renkle kaplamaca adlı bölümlerden birini seçeceğiz. Ardından tek kişi mi ikili olarak mı oynayacağımızı belirliyoruz. Düşman, seviye, arena ve zorluk tercihlerimizide belirleyip "sonraki" yazan butona basalım. Robot çocuklardan birini seçerek "başla" butonundan arenaya çıkıyoruz. Yolumuzu kapatan nesneleri patlatalım. Patlattığımız yerlerin altından bazı kutuların çıktığını göreceksiniz. Onları gidip alıyoruz. Her kutuda farklı bir yetenek kazandırıcı özellik saklı. Ateş atma, duvar patlatcıı bomba yerleştirme, birden çok bombayı aynı anda koyma gibi güçlere sahip olabiliyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It 4

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar