güzel
yeni
Ateş ve Su 12

Ateş ve Su 12

Tuşlar:

ateş: hareket: w,a,d, tuzak bırakma: s, su: hareket: yön tuşları, tuzak bırakma: aşağı yön tuşu, orman: hareket: ı,j,l, tuzak bırakma: k
Ateş ve Su 12 oyunu oyna. Ateş, Su ve yeni kahramanımız Orman ile Amazon macerasına çıkıyoruz. Bu oyunu 1, 2 ve 3 kişilik oynayabiliriz.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna basacağız. Oyuncu seçim sayfası gelecek. Oyun 1, 2 ve 3 kişi olarak oynanabilir. Kaç kişi oynayacaksak, içinde o kadar insan olan kulübe resmini tıklayalım. Ardından "1" bölümü ile oyuna başlıyoruz. Kahramanlarımız Amazon ormanlarına gittiler. Burada onlara yeni bir arkadaş daha katıldı. Adı da Orman. Yeşil renkli kahramanımız onlara bilmedikleri bu tokraklarda yardım edecek. Elmasları toplayacağız. Fakat önlerinde vahşi doğanın engelleri yer alıyor. Eğer 3 kişi oynuyorsak işimiz çok kolaylaşacaktır. Her oyuncu farklı yerlerdeki elması almaya gidebilir. Bu oyunun bir diğer güzel tarafı ise kahramanlarımızdan birinin tuzağa yakalanması diğerlerini etkilemiyor ve oyuna devam ediyorlar. Böylece yapılan hatalarda tekrar başa dönmüyoruz. 3 kahramanımızın da kullanabileceği bir ortak araçları var. Etrafa tuzak kurarak hayvanları etkisiz hale getirebiliyorlar. Bunu kullanarak hayvanların olduğu yerlerden geç ve elmasları topla.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Fireboy and Watergirl Amazon Adventure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar