güzel
yeni
Ateş ve Su 16

Ateş ve Su 16

Tuşlar:

ateş: hareket: w,a,s,d, özellik: s, su: hareket: yön tuşları, özellik:alt yön tuşu
Ateş ve su 16 oyunu oyna. Ateş ve Su bu kez kedi oldu. Ateş ve Su kedileri ilk macerasına çıkıyor. İkiz kediler ile elmasları topla ve mağaradan çık.

Nasıl Oynanır;

"Play game" yazısına basıyoruz. Açılan haritadan kırmızı ile işaretli bölümü seçtiğimizde oyunumuz başlıyor. Ateş ve Su 7 oyununu tam ekran oynamak isterseniz sayfamızda ok işaretli tam ekran butonuna basmanız yeterli olacaktır. Kahramanlarımız bu kez şovalye olup mağaralarda ilerliyor. En güzel iki kişilik oyunlardan olan Ateş ve Su oyunu ile labirent içerisindeki bütün elmasları toplamaya çalışıyoruz ve bunu yaparken de iki arkadaş koordineli şekilde hareket etmek zorunda. Biri yolu açarken diğeride açılan yoldan geçip arkadaşının yanına gelmesini sağlamalı. Bu tehlikeli hazine mağarası bir çok tuzak ve engelle dolu. Ateş ve Su önlerine çıkan yüksek engelleri yardımlaşarak aşabilirler. Ateş'in suya, Su'yunda ateş olan yerlere dokunmaması gerekiyor, yoksa canımız eksiliyor. Oyunda ilerlerken dikkatli olmalıyız, bazen geride toplamadığımız puanlar kalır ve tekrar başa dönmek veya bölümü yeniden başlatmak gerekir. Kahramanlarımız çevrede bulunan kolları engelleri kaldırmak ve asansörleri hareket ettirerek yollarında ilerlemek için kullanırlar. Bazende engelleri üzerlerinden zıplayıp aşabilirler. Çıkış kapısına her iki arkadaşta vardığında görev tamamlanmış oluyor ve yeni bölüme geçiyoruz. Ateş ve Su 7 oyununda takıldığınız bölümlerde nasıl geçilir öğrenmek için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından izleyip yardım alabilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Twin Cat Warrior

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar