güzel
yeni
Bombacı Robot 6

Bombacı Robot 6

Tuşlar:

bir kişilik: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: enter, oyunu durdurma: p
Bombacı Robot 6 oyunu oyna. Tek ve 2 kişilik, robotlar ile bomba yerleştirip rakipleri patlatma oyunu. Bombacılar arenaya çıktı. Bombayı bırak ve uzaklaş.

Nasıl Oynanır;

Menüleri Türkçe hale getirmek istersek sol üst köşedeki listeden TR yazılı Türk bayrağını seçiyoruz. "Başla" butonuna basalım. Açılan yerde oyun türü seçilecek. "İleri" butonundan devam edelim. Oyun kurduğumuz ayar sayfası gelecek. Oyuncular yazan yerin karşısından bir ve iki kişilik oynamak için seçim yapıyoruz. Bu ayarın altında ise; rakip robot sayısı, bölüm adedi, oyun alanı ve zorluk seviyesi belirlenecek. Ok yazılı butona tıklayıp burayı geçiyoruz. Bombacılardan istediklerimizi de seçip "oyunu başlat" butonu ile arenaya çıkalım. Bomba yerleştirme oyunumuz başlayacak. Bombamız hazır. Fitili ateşlendi. Sana sadece onu bırakmak kalıyor. Koyacağın yeri belirleyince bırak ve güvenli mesafeye uzaklaşana kadar koş ve ordan kaç. Patlatmadan sonra arta kalan nesneleri topla ve güçlen.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It 6

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar