güzel
yeni
Bombacı Robot 3

Bombacı Robot 3

Tuşlar:

bir kişilik: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: enter, oyunu durdurma: p
Bombacı Robot 3 oyunu oyna. Tek ve 2 kişilik robot bombacılar ile bomba yerleştirip adam patlatma oyunu. Bombacı robotlar labirentte kapışıyor.

Nasıl Oynanır;

Oyunumuz sağ üst köşedeki dil listesinden TR seçildiğinde Türkçe olarak oynanabiliyor. "Oyna" butonuna basarak açılış ekranını geçiyoruz. Gelen sayfadan oynanış seçimi, tek ve iki kişilik ayarı, rakip sayısı, bölüm adedi, arena ve zorluk seviyesi seçilecek. İleri butonundan devam ediyoruz. Robotlarımızı seçeceğiz. Oyunumza yeni karakterler dahil oldu. Bu eklenen karakterler arasında siyah ve pembe birer robot ve 4 tanede insan yer alıyor. İstediğimizi seçelim ve başlat butonundan arenaya gidelim. Bombayı patlatmak istediğimiz yerlere yerleştireceğiz. Kutular patladığında ortaya farklı farklı nesneler çıkacak. Onları rakiplerden önce gidip almaya çalışalım. Bunlar bize ateş atma, birden fazla bomba yerleştirme, farklı patlayıcı koyma, hızlı koşu özellikleri kazandıracak.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar