güzel
yeni
Dönüşen Robotlar

Dönüşen Robotlar

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: yön tuşları, ateş, fare, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, ateş:j, silah değiştirme:k, dönüşüm: aşağı hareket tuşları, bombalama: 1,2,3 veya boşluk tuşu
Dönüşen Robotlar oyunu oyna. 2 kişilik veya tek kamyona ve arabaya değişen robotlarla savaş. Araba olan Transformers robotları dönüşüm ve savaşı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Tek kişi oynamak istersek "single" iki kişi oynamak için "2 players" butonunu seçiyoruz. "Slot" yazılı butonlardan birine tıklayıp devam edelim. Robot seçimi yapıyoruz. Kamyona dönüşen kırmızı robot ve spor arabaya döönüşen sarı robotları alacağız. Şimdi bölüm listesinden "1-1" yazılı ilk bölümü seçiyoruz. Zorluk ayarı kutusundan kolay olan "easy" ile oyuna başlıyoruz.

İki dev robot ordularla savaşıyor. Robotların en büyük yetenekleri kamyon ve arabaya dönüşme özellikleri. İstedikleri anda değişen ve araba olan robotlar böylece daha hızlı hareket edebiliyor. Dönüşüm için aşağı hareket tuşuna basmamız yeterli. Robot hemen değişecek ve araba olacak. Robotların karşısına çok güçlü savaş araçları çıkıyor. Beraber yardımlaşıp onları alt etmeliyiz. Patlamalardan geriye kalan puanlar ve cephaneleri alıp yolun sonuna gidiyoruz. Transformers robotunu seç ve savaş. 2 kişilik robot savaşı oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Transformers Battle

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar