güzel
yeni
Kötü Haydutlar 2

Kötü Haydutlar 2

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket yön tuşları, ateş: z, bomba: x, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, ateş: t, bomba: y, durdurma: boşluk tuşu, (3. ve 4. oyuncu için tuş atamak ve diğer tuşları değiştirmek için ana sayfadaki options menüsünü kullanıyoruz.)
Kötü Haydutlar 2 oyunu. Kötü haydut takımları savaşıyor. Adamlarını seç ve savaş yap, haydutları aşağı düşür. 1 2 3 ve 4 kişilik ikili çatışma oyunu oyna.

Nasıl Oynanır;

Oyunun ana sayfası açıldıktan sonra ilk olarak tuş ayarlarını yapalım. Sağ taraftaki options yazısının üzerine tıklıyoruz. Açılan sayfada her oyuncu için ayrı ayrı tuş seçimi yapacağız. Player 1 yazılı kutu 1. oyuncunun tuşları, 4 oyuncu içinde kutu içerisinde gösterilen tuşları ayarlıyoruz. İlk dört tuş hareket etmek için, alt kısımlarındaki iki tuş ise ateş ve bomba bırakma tuşları olacak. Tuşları şu şekilde değiştiriyoruz; buradan değiştirmek istediğimiz tuşların üzerine faremizle tıklayıp daha sonrada klavyeden kullanmak istediğimiz tuşa basıyoruz. Sırasıyla istediğimiz tuşları ayarlayacağız. Daha sonra back to menu butonundan tekrar ana sayfaya dönüyoruz.

Kötü Haydutlar 2 oyununda farklı oynanış bölümleri bulunuyor. 4, 3 veya 2 kişilik oynayabileceğimiz gibi tek kişi olarakta oynayabiliriz. Menüleri ve ne işe yaradığını tanıyalım; weapon library oyunda kullanılan silahları test ettiğimiz bölüm. Challenges tek kişilik oynanılan bölümler. Campaign seçeneğinde bir veya iki kişi oynanabilen rakip takımı yenmeye çalıştığımız bölüm geçmeli oyun yer alıyor. Custom game menüsünden ise kendimiz oyun kuruyoruz. Burada tek bilgisayar ve aynı klavyeden dört kişiye kadar oynanabilen oyun seçeneğide var. Custom game menüsünü tıkladığımızda ilk olarak oynanış seçenekleri geliyor. En son ayakta kalan, takım savaşları gibi seçimler yapabiliyoruz. Sol taraftaki listeden istediğimizi seçiyoruz. Eğer oyunda can hakkı varsa da sağ taraftaki lives yazılı kutuya ona göre bir sayı yazıyoruz. Bunun hemen üzerinde kalp ve kutu resmi göreceksiniz. Savaş sırasında bunların çıkmasını istemezseniz buraya tıklayıp yeşil tik işaretini çarpıya çevirin. Daha sonra continue butonundan devam edelim. Açılan sayfadan da oyun alanı seçimi yapıp tekrar continue butonuna basıyoruz. Şimdi de oyuncu seçimine geldik. Önce kaç kişi oynayacaksak ona göre ayar yapmalıyız. Mesela üç kişi oynuyorsak fazladan olan haydutun üzerindeki clear slot yazısına tıklayalım ve açılan kutudaki AI player yazısını seçelim. Böylece bu oyuncuyu bilgisayar yönetecektir. Bilgisayarı oynatmak istemiyorsanız sadece clear slot yazısına basarak oyuncuyu dışarı çıkarabilirsiniz. Oyuncu resimlerinin yanındaki butonlardan başka ayarlarda yapılabiliyor. Renk ve görünüm ayarları, silah ve cephane seçimleri gibi. Hazırsak start butonuna basarak oyuna başlıyoruz.

Oyunda rakip haydutları aşağı düşürmeye çalışıyoruz. Her haydutun kalan can durumu alt taraftaki resminin içinde lives yazısının bulunduğu yerde gösteriliyor. Oyun alanına havadan can ve çeşitli özellikler bulunan kutular düşüyor. Bunlarıda alarak rakip haydutları alt etmeye çalışıyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Gun Mayhem 2: More Mayhem

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar