güzel
yeni
Kötü Yumurtalar

Kötü Yumurtalar

Tuşlar:

ateş: boşluk tuşu veya fare ile alt taraftaki fire butonuna basma, hareket: a,d, zıplama: w(oyun kuran bazı özellikleri açıp kapatıyor), hedef alma: fare veya yön tuşları, bomba değiştirme: alt taraftaki el bombası işaretine tıkla ve seç
Kötü Yumurtalar oyunu oyna. Başka oyuncularla takımlar halinde online çok oyunculu oynanıyor. Kötü yumurta kafalar ile bombalama savaşı yap.

Nasıl Oynanır;

Oyunu birden çok kişiyle aynı bilgisayarda oynamak için, birden fazla tarayıcı sayfası açıp, aynı odaya girerek oynayabiliriz. Sırası gelen kendi giriş yaptığı sayfadan oynayabilir. Kayıt olmadan oynamak için play as guest butonuna basıyoruz. Ardından başlangıç seçenekleri çıkacak. Menüdeki practice alıştırma yapma bölümü, quick play herhangi bir oyun odasına girer. Biz close butonuna basalım. Sol üst taraftaki menüde play butonu göreceksiniz, buna tıklayalım. Hemen altında çıkan seçenekler şöyle; lobby list oyun odalarının listesi, create game kendi oyun odamızı kurduğumuz seçeneğimiz, join frieend arkadaşlarımızla oynamak için, practice ise alıştırma yapma sayfası. Lobby list seçeneğini tıklayalım. Sol tarafta 1v1, 2v2, 3v3, 1v1v1, 1v1v1v1 oynanış listelerini göreceğimiz butonlar yer alıyor. Oda listesinden istediğimiz bir bölümü tıklayalım. Ardından misafir(guest) olarak girdiğimiz oyunda ismimizin yanındaki kırmızı renkte ready yazısına tıklayalım ve yeşil renge dönüşsün. Böylece başlamaya hazır olduğumuzu bildirelim. Oyun odası dolduktan bir süre sonra karşılaşma başlayacak. Kötü Yumurtalar 2v2 ve 3v3 şeklindeki odalarda takımlar halinde savaşıyorlar. Her oyuncunun başlangıçta 100 can gücü oluyor. Gücü sıfırlanan Kötü Yumurta kırılarak pişiyor. Rakip takımın hepsini pişmiş yumurtaya dönüştürdüğümüzde oyunu kazanıyoruz. Oyunda herkes sıra ile bir el atış yapıyor. Onun dışında yerimizde sıramızın gelmesini bekliyoruz. Atış sırası bize geldiğinde bombacı yumurta hareket edebilir. Kullanabileceğimiz birçok bomba çeşidi var. Alt taraftaki bomba işaretine basıp istediğimizi seçiyoruz. Daha sonra fare veya yön tuşları ile hedef alıp atışımızı yapıyoruz. Atış için 30 saniye süremiz var. Havadan aşırtmaca şekilde atışlar etkili oluyor. Rakipleri vurmak kadar saklanmak ta önemli. En az hasarla oyuna devam eden kazanır. Diğer oyuncularla sohbet edeceğimiz yazışma özelliğide bulunuyor. Oyuncumuz ne kadar çok puan toplarsa o kadar güçleniyor ve daha etkili bombalar alıyoruz. Kötü Yumurtalar ile çok oyunculu güzel bir oyun sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bad Eggs Online 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar