güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Yumurtalar

Maymunu Mutlu Et Yumurtalar

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Yumurtalar oyunu. Maymunu Mutlu Etme 38. oyun. Tavuk yumurtası kır, civciv topla ve mutsuz maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Alt kısımda maymunlar olacak. Buradaki maymun ailesinden sevindirmek için bir tanesini seçelim ve go yazılı butona basarak diğer sayfaya geçelim. Maymunumuz için şapka seçip go butonuna basalım. Ana sayfaya gelince de play butonu ile oyunu başlatıyoruz.

Maymunu Sevindir macerası 38. bölümde yumurta peşinde koşacağız. Sarı tavuk yumurtalarını kaybetmiş ve çok üzgün. Yardımsever maymunlar yumurtaları bulup ona getirecekler. Civcivler yumurtadan çıkmak üzereler. Çabuk olalım ve yavru civcivleri annelerine kavuşturalım. Yumurtaları bulduğumuzda kabuk kırılıyor ve yavru civcivler dışarı çıkarak annelerinin yanına gidiyorlar. Bulmamız gereken toplam 100 adet civciv yumurtası var. Kırmızı renkli yumurtalar çevreye dağılmış, ağaçların ve bitkilerin arkasında gizleniyor. Bir kısmı ise gizli bölmelerde tutuluyor. Onlara ulaşmak için bazı nesnelere ihtiyacımız olacak. Bu nesneleri arayıp bularak istenen yerde kullanacağız. Oyunda şifre ile kilitlenmiş kapalı yerlerde var. Şifrenin ipucu başka bir yerde bulunuyor. Simgeler, şekiller, şekillerdeki çizgi sayıları ve yönleri gibi ipuçlarından şifreyi elde etmeliyiz. Maymunu Mutlu Et Yumurtalar oyununda takıldığınız yerlerde sayfamızdaki tam çözümü videosu kısmından nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Civciv yumurtalarını toplayalım, sarı tavuğu ve tabiki maymunları mutlu edelim. Güzel bir yumurta toplama ve zeka oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Eggs

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar