güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et

Maymunu Mutlu Et

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et oyunu oyna. Maymunları sevindir oyun serisinin 1. oyunu. Zeka bulmacaları çöz ve mutsuz maymunu mutlu et.

Nasıl Oynanır;

Play yazılı butonlara bastığımızda maymunu mutlu et 1. oyununa başlıyoruz. Her bölümde farklı bir bulmaca çözerek maymunu mutlu edeceğiz. Bulmacayı çözmek için çevredeki araçları kullanacağız. İşimize yarayacak olan eşyaların faremizle üzerine geldiğimizde el işareti çıkıyor. El işaretinden faydalanarak bulmacada kullanacağımız eşyaları buluyoruz. kullanacağımız eşyaların üzerine tıklamamız yeterli iken bazen de alıp başka bir yerde kullanmamız gerekebiliyor. Aynı zamanda her eşyayı belli bir sıra ile kullanmalıyız. Buda bulmacaya göre değişecek. Bulmacayı çözmek için çevredeki ipuçlarını iyi değerlendirmeliyiz. Eşyaların birbiriyle nasıl bir ilgisinin olduğunu anladığımızda gerisi sadece bunları bir araya getirmek olacaktır. Maymunu mutlu etme oyunumuzda zeka bölümleri olduğu kadar el becerisi, çabukluk ve dikkat gerektiren yerlerde olacak. Tüm bu zorlukları aşıp ve üzgün maymunları sevindirelim.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar