güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Hindiler

Maymunu Mutlu Et Hindiler

Tuşlar:

fare
Maymunu mutlu Et Hindiler oyunu oyna. Maymunları sevindirme oyunu 45. bulmaca. Saklı hindiyi bul ve üzgün maymunu güldür.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklayacağız. Alt kısımdan üzgün maymunlardan bir tanesini seçip go butonu ile ilerliyoruz. Sonraki sayfada maymunumuza güzel bir şapka takalım ve go butonundan sayfayı geçelim. Son olarak play butonuna basıyoruz ve oyun başlıyor.

Maymunları sevindir oyun serisi 45. macera ile bizlerle. Biliyorsunuz maymunu mutlu etme oyunumuzda karşımıza bulmacalar ve zeka problemleri çıkıyor. Bu bölümdeki bulmacanın konusu ise hindi. Akşam yemeği için hindiyi bulmalı ve masada bekleyen ailenin yemeğini götürmeliyiz. Öncelikle çevredeki elmaları toplayacağız. Toplam 30 tane elma var. Bazıları orta yerde almamızı bekliyorlar. Ama bazıları varki kapalı ve gizli bölmelere konulmuş. Onlara ulaşmak için kilitli bölmeleri açmalı veya gizli yerleri keşfetmeliyiz. Kilitli yerlerde anahtarlara ihtiyacımız olacak. Şifre ile korunan kutular ise daha zorlu. Şifreler çevredeki duvarlarda bulunan simgelerden ve şekillerden elde ediliyor. Maymunu Mutlu Et Hindiler oyununun çözümü için sayfamızdaki tam çözüm videosunu izleyebilirsiniz. Bulmacaları çöz ve mutsuz maymunu güldür.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Turkeys

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar