güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı

Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Vahşi Batı oyunu. Maymunları Sevindir 32. oyun. Üzgün maymun vahşi batıda macera arıyor. Vahşi batı bulmacalarını çöz ve minik maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna tıkladığımızda maymun seçim sayfası gelecek. Alt taraftan mutlu etmek istediğimiz üzgün maymun ailesinden birini seçerek go yazılı butona basacağız. Daha sonra mutsuz maymuna şapka takıp yine go yazılı butondan devam ediyoruz. Son olarak play butonuna bastığımızda oyun başlıyor.

Maymunu mutlu et oyun serisinin 32. bölümünde minik maymuncukları vahşi batı macerası bekliyor. Kanunsuz ve tekinsiz bu bölge tehlikelerle dolu. Çözmemiz gereken bir bulmaca var. Çevreyi dolaş ve ipuçları topla. İhtiyacımız olan nesnelerin üzerine fare işaretçimiz geldiğinde el simgesi çıkıyor. Bunları alıp başka bir yerde kullanıyoruz. Çevredeki insanlardan yardım almak için üzerlerine tıkladığımızda yardımın karşılığında bizden ne istediklerini gösteriyorlar. Bizde isteneni bulup getirerek takas yapıyoruz. Böylece gerekli tüm nesneleri bulup kullanacağız. Yerli adam bizden 30 tane ok getirmemizi isteyecek. Oklar çevreye dağılmış ve gizlenmiş. Hepsini bulup yerli adama getiriyoruz. Şifrelerle gizlenmiş kapalı bölmeleri açmak için ise ipuçları çevrede gizli. Şifreleri bu ipuçlarından elde etmeliyiz. Duvardaki çizgiler, simge, sayı gibi ipuçları aramalıyız. Şifre ipuçları ufak ayrıntılarda gizli. Maymunu Mutlu Et oyunu tam çözümü için sayfamızdaki çözüm videosunu izleyebilirsiniz. Vahşi batı macerasını başlat ve maymuncukları sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Western

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar