güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Kuzey Kutbu

Maymunu Mutlu Et Kuzey Kutbu

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Kuzey Kutbu oyunu. Maymunları sevindir 31. oyun. Bu macerasında üzgün maymun soğuk ve buzla kaplı kuzey kutup bölgesi Arktika'da.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play butonuna basıyoruz. Açılan sayfanın alt tarafında maymun ailesinin fertlerini göreceksiniz. Bu mutsuz maymunların içlerinden bir tanesini mutlu etmek için seçelim. Daha sonra go yazılı butona basıyoruz. Sıra geldi maymuna şapka takmaya. Maymunun şapkasını seçip tekrar go butonundan devam edelim. Son olarak play butonuna bastığımızda maymuncukları sevindirme oyunumuz başlıyor.

Maymunu mutlu etme oyunu 31. bölümde kuzey kutup bölgesine seyahat edeceğiz. Bu macerada hediye dağıtması için dedeye yardım ediyoruz. Dede yola çıkmak için bizden yardım istedi. Bizde onun sorunlarını çözeceğiz. Dedenin hediyeleri doldurmak ve uçan kızağı çıkarmak için makinanın çalıştırılmasına ihtiyacı var. Bunu yapabilmek için eksik araçları bulmalıyız. Hemen kuzey kutbunda araştırmalara başlıyoruz. Arktika çok soğuk, her yer kar ve buz. Burada yaşayanlara yardım edeceğiz ve onlarda bize aradığımız parçaların yerlerini bulmada yardımcı olacak. Üzgün maymun çevreyi ararken el işareti çıktığında bir şey bulmuşuz demektir. Hemen onu alalım ve nerde kullanacağımızı bulalım. Çevrede gizli bölmelerde saklı araçlarda var. Bunlar için kapıları açacak anahtarlar ve kasaları açacak şifreleri bulmalıyız. Şifreler için çeşitli yerlere ipuçları bırakılmış. Duvarlarda yazı, simge ve şekillerden yola çıkarak şifreyi elde edebiliriz. Tüm bu bulmacanın parçalarını bir araya getirdiğimizde dedeyi hediye dağıtmak için yola çıkartalım ve maymunu sevindirelim.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy North Pole

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar