güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Sevgililer Günü

Maymunu Mutlu Et Sevgililer Günü

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Sevgililer Günü oyunu. Maymun sevindirme serisinin 34. oyunu. Saklı tavşanları bularak bulmacayı çöz ve sevgilileri buluştur.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklıyoruz. Maymun ailesi çok mutsuz. Alt taraftaki maymunlardan sevindirmek istediğimiz birini seçelim. Daha sonra go yazısından devam edeceğiz. Sonraki sayfada şapka seçiyoruz ve tekrardan go yazısına basıyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde play butonundan oyunu başlatacağız.

Maymunu mutlu etme oyunumuz 34. bölümü ile devam ediyor. Bu bölümün teması sevgililer günü. Çevrede 70 adet tavşan saklanmış. Hepsini arayıp bulacağız. Bazı kapalı yollar ve şifrelerle kilitlenmiş kasalar olacak. Kasa şifrelerini bulmak biraz zor. Şifre için çevreden ipuçları aramalıyız. Kapalı yollar ve açılmayan yerlerde ise istenen nesneyi bulup getirmemiz gerekecek. Maymunu Mutlu Et Sevgililer Günü oyunu tam çözümü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz. Sevgililer günü bulmacasını çöz ve maymuncukları sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Valentines

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar