güzel
yeni
Hırsız Robot

Hırsız Robot

Tuşlar:

hareket:yön tuşları veya w,a,d, kutuyu tutma-bırakma: s veya alt yön tuşu, fırlatma:ctrl, asansör:boşluk tuşu, tekrar başlatma:r
Hırsız Robot oyunu oyna. Benzin hırsızı robot Rick çeşitli yollar bularak benzin bidonunu robotlardan çalıyor. Akıllı ve komik robot ile bulmacalı bir zeka oyunu.

Nasıl Oynanır;

Robot Rick çeşitli yollar bularak benzin bidonunu robotlardan çalıyor. Hırsız Robot Rick'in uzay aracını çalıştırmak için benzine ihtiyacı var ve ihtiyacı olan tüm benzinde robotlar tarafından korunuyor. Robotları aşıp benzine ulaşmaya çalışacak hırsız robotumuzun çeşitli özellikleride olacak. Hırsız Robot Rick oldukçada hileci, koruma robotlardan kurtulmak için kafasını çıkartarak yada etraftaki nesneleri alıp robotlara fırlatabiliyor. Robotumuz üst katlara çıkmak için asansörleri kullanıyor, asansör olmadığında da çevresindeki enerji pillerini alıp uçma gücü kazanarak üst katlara çıkıyor. Hırsız Robot önüne çıkan duvar engellerini çekiçle kırarak yada bir nesne fırlatarak aşıyor. Hırsız robot Rick benzini aldıktan sonra çıkış noktasına giderek görevini tamamlıyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tricky Rick

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar