güzel
yeni
Hırsız Kardeşler 2

Hırsız Kardeşler 2

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: yön tuşları, kutu alıp fırlatma: aşağı hareket tuşu ve boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, tekrar başlatma: r, bölümü başlatma: boşluk tuşu
Hırsız Kardeşler 2 oyunu oyna. Kaçak haydut kardeşler para peşinde. İkiz kardeş takımı plan yapıyor. İki kişilik hapisten kaçış macerası.

Nasıl Oynanır;

Start game ve play game butonlarına tıklıyoruz. Tanıtım kısmı gelecek. Burayı sağ üst köşedeki skip yazısından geçebiliriz. Bölüm haritası açılacak. Oyunda 20 bölüm ve tüm altın torbaları topladığımızda oynanan bir ek bölüm yer alıyor. İlk sıradaki 1. bölümü tıkladığımızda 2 kişilik oyun başlıyor. Hırsız Kardeşler 2 oyununu büyük ekranda oynamak isterseniz sayfamızdaki tam ekran oyna butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Hırsız kardeşler yine hapiste. Kaçmak için plan yaparlarken babalarından mektup alıyorlar. Babaları ikiz kardeşlere hapishanenin planını göndermiş. Hapishaneden kaçış için babalarının planda göstermiş olduğu çıkış yolunu takip edecekler. Hapisten kaçma macerasında haydut kardeşleri zorlu engeller bekliyor. Son derece azılı bu suçlu kardeşleri durdurmak ise hapishane güvenliğine kalıyor. İki kaçak kardeş çıkış kapısına ulaşmaya çalışacak. Kardeş takımı engelleri geçerken yardımlaşmalı. Kapalı kapılar başka bir yerde bulunan düğmeye basarak açılacak. Bunun içinde kardeşlerden diğerinin kapıyı açacak düğmeye gidip üzerinde durması gerekiyor. Bazı yerlerde ise düğme yerine çalıştırma kolları oluyor. Kolu diğer tarafa çevirdiğimizde kapı açılacak yada asansör çalışacaktır. Düğmeye basmak için diğer kardeş gelemiyorsa demekki orada başka bir çözüm yolu bulunuyor. Böyle durumlarda büyük kardeş çevresindeki kutuları alıp düğmenin olduğu yere fırlatacak. Küçük kardeşin özelliği yükseğe zıplayabilme. Yüksek duvarları birbirlerinin sırtına çıkarak geçecekler. Her bölümde 3 tane para torbası var. Paracı kardeşler ile bunlarıda almaya çalışacağız, fakat bölümü geçmek için gerekli değil. İki kardeş kapıya ulaştığında hapishanenin sonraki odasına geçiyoruz. Hırsız Kardeşler 2 oyunu bölümlerinin nasıl geçildiğini öğrenmek için sayfamızdaki çözüm videosunu izle. İkiz kardeşlere yardım edin ve onları hapishaneden kaçırın. Güzel bir 2 kişilik kardeş oyunu.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Money Movers 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar