güzel
yeni
Savaşçı Kardeşler

Savaşçı Kardeşler

Tuşlar:

tek kişilik: hareket: w,a,s,d veya z,q,s,d yada yön tuşları, karakter değiştirme: boşluk tuşu, özellikler: 1,2,3,4, saldırı: j,k,l

iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d veya z,q,s,d, saldırı: f,g,h, karakter değiştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, saldırı: virgül(,), nokta(.), taksim(/), karakter değişimi: ters taksim()
Savaşçı Kardeşler oyunu oyna. Muhteşem ikili savaşçı takımı saldıran orduyu durdurmak için savaş alanına gidiyor. En güzel 2 kişilik takım dövüş macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

Oyun dosyası biraz büyük olduğu için yükleme zaman alabilir. Yükleme tamamlanınca play butonuna basalım. Kayıt sayfası açılacak. Sağ taraftaki new game butonlarından birine basalım. Büyücünün sorduğu soruları tıklayıp geçelim. Hangi tuşlarla oynandığını gösteren bilgilendirme kutularını ok butonundan kapattığımızda oyun başlıyor. İlk olarak tek kişi oyuna başlıyoruz. Kahramanımız 2 bölüm geçtikten sonra 2. takım arkadaşını da oyuna ekleyeceğiz. Saldıran canavarların hepsini yok edip bölümü geçmeliyiz. 2 bölüm geçtikten sonra geliştirme sayfasındaki organize yazılı butona basalım. Boş kutunun kenarındaki yeşil ok işaretinden yeni oyuncuyu seçiyoruz. Daha sonra üst kısımdaki 2p mode butonu ile oyunu iki kişilik yapalım. Oyunda ilerledikçe 2 tanede yardımcı savaşçı bize katılacak, onlarıda bu sayfaya gelip oyuna ekleyeceğiz. Confirm butonuna basıp sayfadan çıkalım. Şimdi de rewards butonunu tıklayalım. Burada geliştirmeler açık olduğunda karşılarında claim yazısı çıkıyor, bunlara tıklıyoruz, hepsine birden tıklamak için köşedeki claim all butonu daha kullanışlı oluyor. Daha sonra köşedeki çarpı işaretinden sayfadan geriye dönelim. Savaşçı kahramanları güçlendirmek için heroes butonuna basıyoruz. Burada yeterli puanımız olduğunda level up butonuna basıp kahramanımızı geliştireceğiz. Buranın sağ kısmından ise güç, saldırı, savunma ve özel yeteneklerimizi artırmak için karşılarındaki yıldızları tıklıyoruz. Sol köşedeki yeşil oklardan diğer karekterin özelliklerine geçeceğiz. Güçlendirmeleri yaptıktan sonra çarpı işaretinden sayfadan çıkıyoruz. Oyunda haritada ilerleme(campaign) ve meydan okuma(challenge) adı verilen iki ayrı şekilde canavarlarla savaş yapıyoruz. Sol üst köşedeki bölüm listesinden seçimimizi yapıp sağ alt köşedeki start butonundan savaş alanına gidiyoruz.

Başlangıçta kılıç ve ok kullanabilen takım kahramanlarımız ilerledikçe yeni silahlar ve güçler kullanabilecek. Kılıçlı ve okçu savaşçılarla canavarlara saldıralım. Canavar lordu bize ne kadar bir ordu ile saldırdı öğrenmek için sol üst köşede scene kısmının yanındaki rakama bakacağız. Tüm bu saldırıları durdurmalıyız. Kahramanların üstlerindeki yeşil çizgiler kalan canlarını belirtiyor. Sırtımızdan aldığımız darbeler daha çok gücümüzü azaltıyor. Bu yüzden düşman canavarlara arkamızı dönmeyelim. Hızlı şekilde üzerlerine gidip dövüş ve canavarları yok ederek savaş alanını onlara dar et. Yok ettiğimiz canavar ordusundaki savaşçılardan geriye bazı şişeler kalıyor, bunları aldığımızda savaşçı gücümüzü yeniden topluyoruz. Kale savunmasız, canavar ordusunu yolda durdur ve ülkeni kurtar. 2 kişilik güzel bir savaş takımı macerası oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Mighty Knight 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar