güzel
yeni
Savaşçı Kız

Savaşçı Kız

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d, silah değiştirme: 1,2,3,4, özellik tuşları: s,w,q,e,c,boşluk tuşu(upgrades menüsünden alınıyor), upgrades menüsü: u tuşu veya sağ üst köşedeki upgrades yazısından
Savaşçı Kız Oyunu Oyna. Süper silahlarla donatılmış ve özel yetenekleri geliştirilmiş bir savaşçı. Kızıl saçlı savaşçı kız ile kötülere karşı savaşın.

Nasıl Oynanır;

Start game yazısını tıklıyoruz. Oyunun tanıtım kısmını skip intro yazısından geçebiliriz. Oyunun ana sayfasında tuş değiştirmek istersek options menüsünden bu ayarlar yapılıyor. Oyunun zorluk derecesini play yazısının altındaki difficulty kısmından yapıyoruz. En kolayı easy seçeneği, sonraki seçeneklerde zorluk giderek artıyor. Oyunu başlatmak için play yazısını ve 1. bölümü seçiyoruz. Oyunda kızıl saçlı kahramanımız karşısına çıkan düşmanları yok ederek ilerleyecek. Düşmanlardan geriye kalan puanlarıda toplayıp özellik almak için kullanacağız. Çevredeki büyük kutuları patlattığımızda da bu puanlardan çıkıyor. Topladığımız puanlarla upgrade menüsünden hızlı koşma gibi özellikler alınıyor, özelliğin üzerine tıklayıp aldıktan sonra bu menüden çıkarken save yazısına tıklıyoruz. Oyunda savaşçımızın karşısına çeşitli uçan araçlar ve ağır silah mevzileride çıkacak. Çıkış kapısına gideceğimiz yolu üst orta kısımda ok işaretiyle bulacağız.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Enhanced!

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar