güzel
yeni
Shadez

Shadez

Tuşlar:

hareket:yön tuşları, yönetim:fare
Shadez oyunu oyna. Sevkiyat yapan ordumuzun karşısına düşman kuvvetleri çıkıyor. Sevkiyatı güvenli şekilde yapmak için yolu açmaları gerek. orduyu gönder ve savaş.

Nasıl Oynanır;

Emrimizde askerler, helikopterler, tanklar ve bombalar var. İlerlemek ve puan toplamak için ordumuzun sayısını çoğaltıyoruz. Bu sayede yeni seçeneklerde kullanılabilir hale geliyor. Oyunlar bölümler halinde ilerliyor ve düşman kuvvetler etkisiz hale geldiğinde sevkiyat için kısa bir süremiz oluyor. İstediğimiz tank ve helikopterlerin durup beklemesini sağlayabiliriz, üstlerine tıklayıp alt menüde durdur veya devam et simgesini tıklarız. Alt menüde units seçeneğinden asker, tank, helikopter ve taşıma helikopterlerini yapıyoruz, strikes bölümünde atabileceğimiz bombalar var, bunları üstüne tıklayıp hazır hale getiriyoruz, hazır hale geldikten sonra fırlatmak istediğimizi seçip düşmanın bulunduğu yere hedef alıp fırlatıyoruz, upgrades bölümünden yeterli puanı topladıktan sonra yeni araçları aktif hale getiriyoruz. Oyunda dört farklı harita var, istediğimiz bölümü seçip oynayabiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Shadez: The Black Operations

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar