güzel
yeni
Tabur Komutanı 2

Tabur Komutanı 2

Tuşlar:

Klavye seçilirse: hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, özel güç: enter veya boşluk tuşu, Fare seçilirse: hareket: fare, özel güç: fare sol tuş veya boşluk tuşu (oyunun açılış sayfasının sağ alt köşesindeki klavye ve fare simgelerinden seçim yapılıyor)
Tabur komutanı 2 Oyunu. Komando taburu operasyonu devam ediyor. Kahraman komutan ile askerleri koru ve düşmana karşı savaş.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra açılan sayfadan new game yazılı mavi butona basalım. Play butonundan devam edelim ve oyun başladı. Tabur komutanını hareket ettirip düşman askerleri vurmasını sağlıyoruz. Asker ve kuleleri vurduğumuzda geriye sarı puanlar kalıyor. Bunları alacağız ve bölüm aralarında askerlerimizi geliştirmek için kullanacağız. Komutanın acil durumlarda kullanması için birde özel gücü var. Sol üst köşedeki radarda özel güç tamamiyle görünür olduktan sonra kullanılabilir hale geliyor. Radarın altında miğferler göreceksiniz. Burada yeşil noktalarla komutanın ve komando askerlerin sağlık durumları yer alıyor. Gücümüzü korumamız için yol üzerinde sağlık kutuları var. Bu kutularıda alıyoruz. Tabur komutanımız başlangıçta yanında fazla komando askeri olmuyor. Tabur askerleri düşman tarafından esir alınmış. Onları tutsak tutuldukları kafeslerden kurtarıp askeri birliğimizi güçlendirmeliyiz. Düşman işgalindeki topraklarda ilerledikçe savaş çok daha sertleşiyor. Helikopterler, ağır silahlı araçlar, savunma kuleleri ve komando birlikleri! Bunların hepsini geçmemiz gerek. Yolda ne kadar ilerlediğimizi sağ kenardaki mavi çubuk üzerinde görebilirsiniz. Oyun aralarında ana sayfada sol alt köşede bulunan upgrades butonuna basıyoruz. Bu sayfada askerlerimiz için geliştirmeler alacağız. Tabur komutanımızın rütbesi yükseldikçe yeni özelliklerde alınabilir oluyor. Topladığımız puanlarla bunları alıyoruz. Ana sayfada birde endless mode yazılı bir buton göreceksiniz. Tabur komutanımız yolun sonuna ulaştığında bu butonla yeni bir bitmeyen oynanış bölümü açılacak. En cesur askerlerinizi toplayın ve düşman işgalindeki ülkenizi tabur komutanı olarak kahramanca bir operasyonla geri alın!

Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Battalion Commander 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar