güzel
yeni
Online Silahlı Savaş

Online Silahlı Savaş

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare sol tuş, nişan alma: fare sağ tuş, koşma: sol shift tuşu, eğilme: c, zıplama: boşluk tuşu, silah değiştirme: 1,2, silah alma: f, mermi doldurma: r, sohbet: t, durdurma: p
Online Silahlı Savaş oyunu oyna. İki büyük ordu askeri alanda savaşıyor. Takımını seç ve savaşa katıl. En güzel, gerçek 3D, çok oyunculu, yeni savaş oyunu.

Nasıl Oynanır;

Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun açılırken tarayıcımızda donma ve yavaşlamalar olabilir. Kısa süre içerisinde oyun gelecek. Üye olmadan oynanan bir online oyun. Misafir oyuncu olarak guest mode butonuna basıyoruz. Tekrar play as guest ile devam edeceğiz. Savaş alanı listesi gelecek. İStediğimiz bir tanesine girebiliriz. Tabi odada yeterli yer var ise. İstersek kendi savaş alanımızı da açabiliriz. Sağ taraftaki create room menüsü oyun odası açıyor. Listedeki bir oyuna katılmak için join room butonuna basacağız. Daha sonra A veya B takımını seçerek savaşa dahil oluyoruz. Seçtiğimiz ordu için mucadele edeceğiz. Bölgeyi savunma ve vurma bölümlerinde oluşan farklı savaş oynanışları oluyor. Büyük askeri alanlarda çatışıyoruz. Oyunu tam ekran oynamak faremizle meydana gelecek hataları en aza indirecektir. Oyun menüsünde ve alt kısımda tam ekran butonları var. Oyunda iki tane silahımız oluyor. Yakın çatışmalar için taramalı ve uzun mesafeler için tüfek. Savaşlar süreli. Her mücadeleden sonra yeni oturum başlıyor. Oyunda patlamalar ve çevre, benzeri silahlı oyunlara göre daha gerçek bir atmosferde geçiyor. En güzel 3D savaş oyunlarından bir tanesi.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Masked Shooters: Multiplayer Edition

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar