güzel
yeni
Agar io Oyunu

Agar io Oyunu

Tuşlar:

Son yılların en muhteşem oyunları arasında yer alan Agar io Oyunu sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Agar.io, online olarak oynanan bir çok oyunculu bir oyundur. Oyunda amacınız, diğer oyuncuların ve yapay zekaya sahip hücrelerin yer aldığı bir ortamda büyümek ve en büyük hücre olmaktır. İşte Agar.io'yu nasıl oynayacağınıza dair bazı ipuçları:

Oyuna başladığınızda, küçük bir hücre olarak başlarsınız. Fareyi kullanarak hücrenizi kontrol edebilirsiniz. Hücreniz, fareyi takip eder ve fareyi hareket ettirerek hücrenin yönünü belirleyebilirsiniz.

2. Besinleri Yeme:
Oyun alanında rastgele dağılmış olan besinleri yiyerek büyüyebilirsiniz. Besinleri yemek için hücrenizi besine doğru yönlendirin ve ona temas ettirin. Besinleri yedikçe hücreniz büyüyecek ve daha güçlü hale gelecektir.

3. Diğer Oyunculara Saldırma:
Oyun alanında diğer oyuncuların hücreleri de bulunur. Büyük hücreler, küçük hücreleri yiyebilir. Diğer oyunculara saldırmak için, onlardan daha küçük olan hücrenizi onlara doğru yönlendirin ve onlara temas ettirin. Bu şekilde onları yiyebilir ve büyüyebilirsiniz. Ancak, daha büyük hücrelerden kaçınmanız önemlidir, çünkü onlar sizi yiyebilir.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Agar.io

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar