güzel
yeni
Ninja Kaplumbağalar: Canavar

Ninja Kaplumbağalar: Canavar

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, dövüş: boşluk tuşu
Ninja Kaplumbağalar görevde. Yeraltında yeni macera mutant canavar. Dövüş ustası kaplumbağalar düşmanları karanlık klanlarla savaşıyor.

Nasıl Oynanır;

Fare sol tuşuna basıyoruz. Ninja kaplumbağalardan yönetmek istediğimizi seçelim. Dört kardeşin özellikleri sırasıyla kılıç ustası mavi maskeli Leonardo, mınçıka ile dövüşen turuncu maskeli Michelangelo, elinde iki kısa kılıç sai bulunan kırmızı maskeli Raphael ve bo sapası ve mor maskesiyle Donatello. Seçimimizi yaptıktan sonra start butonundan oyuna başlayalım. Ninja kaplumbağaların hedefinde karanlık klan ninjaları ve mutant canavar var. Hepsini yok etmeliyiz. Önce ninjalardan başlıyoruz. Döveceğimiz ninja sayısını sağ üst köşede görebilirisiniz. Oyun içerisinde çıkan ok işaretleri klan ninjalarının nerede olduğunu bulmamızda arasıra yardımcı olacak. Sol üst köşede ninja kaplumbağamızın güç durumu görünüyor. Gücümüzü korumak için yerdeki pizza paketlerini almalıyız. Tüm ninjaları dövdüğümüzde dönüşmüş canavarın bulunduğu bölme açılıyor. Ninja kaplumbağalar ile oraya gidip mutant canavarı yok ederek klanın planlarını bozuyoruz. Splinter ustanın öğrencileri Shredder'in klanına karşı!

Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Teenage Mutant Ninja Turtles: Foot Clan Clash

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar