güzel
yeni
Canavarlar 2

Canavarlar 2

Tuşlar:

fare
Canavarlar 2 oyunu oyna. Taş gülle fırlat ve blokların arasında duran canavarları yok et. Blok devirme ve kule yıkma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Canavarlar 2 Oyunu ile blokların arasında duran canavarları yok edeceğiz. Fırlatacağımız taşlarla blokları parçalayacak ve canavarların üstüne düşmesini sağlayacağız. Alt orta kısımda ne kadar taş fırlatabileceğimiz gösteriliyor. Bunları kullanarak bütün canavarları yok etmeliyiz. Oyunun en güzel tarafı ise kendi oyun bölümlerimizi tasarlayabilmemiz. Oyunun ana menüsünden level editör kısmına girip blokları ve canavarları istediğimiz şekilde yerleştiriyoruz. daha sonra fırlatacağımız taş ve ok sayılarını belirleyip yaptığımız bölümü alt kısımdaki test level yazısından test edip save kısmından kaydedip kendi bölümlerimizi oluşturabiliriz. Save kısmından autor name ve level name ile bölümümüze isim verip file kısmından da bölümü kaydediyoruz. Yaptığımız bölümü tekrar açmak içinde level editörden menüdeki load yazısını tıklayıp açılan sayfadan file ile kaydettiğimiz bölümü tekrar açabiliriz. Oyuncuların yaptığı bölümleri ana menüden levels center kısmından da görebiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monstre 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar