güzel
yeni
Balon Patlatan Maymun

Balon Patlatan Maymun

Tuşlar:

fare
Balon Patlatan Maymun oyunu 1 oyna. Okçu maymun ile yeni balon patlatma oyunu. Maymunu hedef aldır ve havada renkli balonları patlat.

Nasıl Oynanır;

"New game" yazısına basalım. Oyunu kolay hale getirmek için bir seçeneğimiz var. Açılan sayfanın sağ alt köşesinde "unimited darts mode" yazısı göreceksiniz. Bunun karşısındaki kutucuğu işaretlersek sınırsız sayıda ok atma hakkımız olacak. Oyuna girmek için bölüm listesinin en üstündeki renkli olarak gösterilene basalım ve oyun başlasın. Balon patlatan maymunun bu 1. oyunu. Okçu maymun ile balonları vuracağız. Eğer sınırsız atış hakkını seçmediysek kalan ok sol alt köşede gösterilecek. Yeni bölüme geçmek için belirli sayıda balonu patltamalıyız. Alt kısımda; "special popped" karşısında patlattığımız balon sayısı ve hemen altında patlatılması istenen sayı yazacak. Maymunu iyi bir şekilde nişan aldır. Tek atışta havada duran en çok balonu vurmaya çalış. Maymun ile balon patlatma oyununu ekranı kaplayacak şekilde oynamak isterseniz sayfamızdaki tam ekran yapma butonunu kullanabilirsiniz. Güzel bir balon patlatma oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bloons

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar