güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Balonlar

Maymunu Mutlu Et Balonlar

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Balonlar oyunu. Maymunları Sevindir 24. oyun. Maymunu sevindir balon patlatma bölümleri. Balonları patlat ve mutsuz maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Alt kısımda sıralanan üzgün maymun ailesinden mutlu etmek istediğimiz bir tanesini seçiyoruz. Sonra go butonuna basarak devam edelim. Maymunumuz için bir tane şapka seçerek tekrar go butonuna basıyoruz. Son olarak play butonuna bastığımızda oyuna başlıyoruz.

Maymun mutlu etme oyunumuzun 24. bölümünde konu balonlar. Maymunumuz başlangıçta mutsuz. Onu sevindirmek için balonları patlatacağız. Çevrede gizlenmiş balonlar da var. Bunları bulmak için bulmacaları çözmeliyiz. İpuçları ve işimize yarayan araçları toplamalı ve bunları gerekli yerde kullanarak saklanmış balonları bulup patlatalım. Bölümleri geçmek için balon patlatma mecbur değil, yalnız saklı balonları bulmalıyız. Oyunun son bölümünde ise tüm balonları patlatmak gerek. Bulduğumuz araçları kullanmak için üst taraftaki sarı dairenin içinden alıp istediğimiz yere bırakıyoruz. Şifrelerle kapatılmış yerler var. Şifreyi bulmak için odada verilmiş olan ipucunu bulup buradan şifreye ulaşmalıyız. Takıldığınız yerlerde oyun sayfamızda çözüm videosu kısmından nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz. Balonları patlat, mutsuz maymunu ve minik maymuncukları sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Balloons

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar