güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler

Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler oyunu. Maymunu Mutlu Etme serisi 36. oyun. Cüce cin ve koruduğu saklı hazineyi bul, maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Açılan sayfadan mutsuz maymun ailesinden sevindirmek istediğimiz maymunu seçip go yazılı butona basacağız. Diğer sayfada maymunumuza şapka seçip tekrar go yazan butonla devam ediyoruz. Son olarak play butonuna bastığımızda oyun başlayacak.

Maymunları Sevindir oyunu 36. macerada gizli hazinenin peşine düşüyoruz. Hazine cüce cin tarafından bulunması zor bir yere saklanmış. Altın dolu hazine kazanına ulaşmak için önce onu koruyan yeşil cinleri bulmalıyız. Bu yeşil cüceler kimi yerde çalıların arkasına saklanmış kimi yerde kapalı bölmelerde onu bulmamızı bekliyor olacak. Kapalı bölmeler şifreli şekilde kilitlenmiş. Bunları açmak için şifreleri öğrenmeliyiz. Çevrede bulacağımız şekiller ve işaretler şifre için gerekli ipuçlarını bize verecek. İpuçları ise bulmacalı olarak veriliyor. Bizde bu ipucundan şifreyi elde edeceğiz. Maymunu Mutlu et oyunu çözümü için sayfamızdaki çözüm videosunu izleyebilirsiniz. Yeşil cinleri bul ve gizli hazineye ulaş.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Leprechauns

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar