güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Hazine

Maymunu Mutlu Et Hazine

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Hazine oyunu oyna. Maymunu Mutlu Etme serisi 39. oyun. Gizli hazine sandığını bul ve minik maymunları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfanın altındaki üzgün maymunlardan birini seçerek go butonundan devam edelim. Sıra maymunumuza şapka takmaya geldi. İstediğimiz şapkayı seçip go butonuna basalım. Maymun sevindirme oyunumuz bölümlü. 14 bölüm ve birde bunları geçtiğimizde açılan hazine bölümü yer alıyor. Sayfadaki bölümlerden istediğimiz seçerek oyuna başlıyoruz.

Maymunları Sevindir oyunu 39. macera ile bizlerle. Sevimli maymunlar bu macerada hazine peşinde. Altın hazinesi gizli bir yerde saklanmış. Hazine sandığını arayıp bulmalıyız. Bunun için önce oyundaki bölümleri geçeceğiz. Her bölümde farklı bir bulmaca çözüyoruz. Bazı bölümlerde eşya arama bulma oyunu oynayacağız. Yine diğer maymunu mutlu etme oyunlarında olduğu gibi şifreli kasaları açıp ihtiyacımız olan araçlara ulaşıyoruz. Maymunu Mutlu Et Hazine oyunu çözümü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından bölümlerin nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz. Hazine avcısı maceracı maymunlar çok mutsuz. Hazineyi bul ve ağlayan küçük maymunları güldür.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Treasure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar