güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Samuray

Maymunu Mutlu Et Samuray

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Samuray oyunu. Maymunları Sevindir 43. macera. Samuray köyünde saklı minik ninjaları arayıp bularak maymuncukları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Yüklemeden sonra çıkacak olan play butonuna basacağız. Sonraki sayfada maymun ailesinden bir tane üzgün maymun seçelim. Sonraki adıma geçmek için go butonuna basacağız. Şapka seçim sayfası gelecek. Maymunumuza bir tane şapka takıp go butonuna basalım. Ardından play butonuna bastığımızda oyun başlıyor.

Maymunu Mutlu Etme oyunumuz 43. macerası ile bizlerle. Minik maymunlarımız Japonya gezisine Samuray köyünde devam ediyor. Minik ninja maymunlar köyde saklanıyor. Ninja maymunları arayıp buluyoruz. Toplam 70 tane minik maymun bulacağız. Samuraylar yüksek bir dağın tepesinde yaşıyorlar. Bu esrarengiz köyde samurayların sakladıkları bir sır gizli. Dağın tepesinde ki kalede dev savaşçı samuray yaşıyor. Onuda ortaya çıkaracağız. Maymun ile köyü dolaşırken çevreden ihtiyacımız olan eşyaları da almalıyız. Faremizle üzerine geldiğinde el işareti çıkıyorsa orada kullanabileceğimiz bir şey var demektir. Eşyaları kapalı yerleri geçmek için kullanacağız. Bazı gizli bölme ve yerler ise şifrelerle korunuyor. Bunun içinde etrafımızdaki simge ve ipuçlarından şifreyi elde etmeliyiz. Maymunu Mutlu Et Samuray oyununda takıldığınız yer olursa sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Samuray köyünde bulmacaları çöz ve minik maymuncukları kurtar, maymunu sevindir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Samurai

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar