güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Delilik

Maymunu Mutlu Et Delilik

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Delilik oyunu oyna. Maymun Sevindir oyunu 42. macera. Çılgın ve kötü şakalar yaparak bulmaca çöz ve hayvanlara yardım et.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca çıkacak olan play butonuna basacağız. Maymun seçim sayfası gelecek. Alt kısımda maymun ailesinden birini seçelim. Daha sonra go yazılı butondan devam edilecek. Sonraki sayfada sol kısımdan üzgün maymuna şapka takabiliriz. Buradan tekrar go butonuna basıyoruz. Sonrada play butonu ile oyun başlatılıyor.

Maymunu Mutlu Et oyunumuz 42. macerada minik maymunlar çeşitli delilik ve çılgınlık diyebileceğimiz şakalar yapacaklar. Bu oyunda bölüm bölüm ilerleyeceğiz. Toplam 27 bölümden oluşuyor. Her bölümde farklı bir bulmaca çözüyoruz. Bazı bölümlerde hayvanlara şaka yaparken bazılarında ise onlara yardımcı olacağız. Bunları yaparken odadaki ihtiyacımız olan nesne ve ipuçlarını toplamalıyız. Odada tıklanabilecek yerlere geldiğimizde el işareti çıkıyor. Bundan faydalanarak odayı arayacağız. Maymunu Mutlu Etme Delilik oyununda takıldığınız yerlerde oyun sayfamızdaki çözüm videosunu izleyerek nasıl geçildiğini öğrenebilirsiniz. Bulmacayı çözün ve çılgınca şakalar yapın.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Madness

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar