güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Şükran Günü

Maymunu Mutlu Et Şükran Günü

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Şükran Günü oyunu. Maymunları Sevindir 30. oyun. Kış geldi ve yeni yılda kar yağarken maymun mutsuz. Bulmacayı çözerek üzgün maymunu sevindir.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play yazısına tıklıyoruz. Açılan sayfanın alt tarafından üzgün maymun ailesinden mutlu etmek istediğimiz bir tanesini seçelim. Daha sonra go yazısından devam ediyoruz. Sıra maymunumuza şapka takmaya geldi. İstediğimiz bir şapkayı seçip yine go yazısına basalım. Son olarak play butonuna bastığımızda oyunumuz başlıyor.

Maymunları mutlu etoyunları 30. bölümdeşükran günüile karşımızda. Yine serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bulmaca çözeceğiz. Dedektif gibi ipuçları arayıp sonuca ulaşmak için zekamızı kullanacağız. Ok işaretleri bizi oyundaki diğer bölmelere ulaştırıyor. Bazı yerler ise gizli. Biz onları bulduğumuzda kilitli ise bunun için gereki aracıda aramalıyız. Bİzden yardım isteyenlerede diğer bölmelerden bulduğumuz nesneleri getiriyoruz. Oyunda her görev birbiri ile bağlantılı. Gerekli tüm nesneleri toplamalıyız. Bazı yerlerde şifre ile kilitli bölmeler var. Şifreler ise oyun alanında çeşitli yerlerde ipucu olarak yazılı şekilde verilmiş. Bizde bunları arayıp bularak şifreye ulaşacağız. Maymunu Mutlu Et Şükran Günü oyununda takıldığınız yerlerde sayfamızda oyun çözümü videosu kısmından izleyip bölümü geçebilirsiniz. Güzel bir zeka oyunu sizi bekliyor. Bulmacayı çözün ve maymunu mutlu edin.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Thanksgiving

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar