güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Yarasalar

Maymunu Mutlu Et Yarasalar

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Yarasalar oyunu oyna. Maymunları sevindir 44. oyun. Yarasa dolu odalarda bulmacaları çöz ve minik maymuncukları mutlu et.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Alt kısımdaki üzgün maymun ailesinden bir tanesini seçerek go yazısından devam edeceğiz. Sonraki sayfada maymuna şapka takıp go yazılı buton ile devam edelim. Ana sayfadan play butonuna bastığımızda oyun başlıyor.

Maymun sevindirme oyun serisinin 44. bölümünde konu yarasalar. Maymunumuz ile bulmacaları çözüp yardıma ihtiyacı olanlara yardım ediyoruz ve kapalı yarasaları kurtarıyoruz. Bunu yaparken çevredeki araç gereçleri kullanacağız. Kullanabileceğimiz eşyanın üzerine fare işaretçimizle geldiğimizde el işareti çıkıyor. Aldığımız araçlar üst kısımda sıralanacak. Bizde onu alıp gerekli yere bırakarak kullanacağız. Maymunu Mutlu Et Yarasalar oyununda geçemediğiniz yerlerde oynama sayfamızdaki çözüm videosunu izleyip nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Bats

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar